Xhinset👖 - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Xhinset👖

Xhinset👖

· 81 · 22430

 • Postime: 28595
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-06-2005, 19:09:40
Ndoshta veshja me e perhapur sot ne bote. Vete simboli i koheve moderne. Nje pale pantallona xhinse, apo nje xhup, pak njerez ne bote mund te mos kene pasur mundesine t'i veshin te pakten nje here. Apo ajo pjesa tjeter e popullsise qe i ka veshje te perditshme. Atehere le te flasim pak rreth tyre; rreth shijeve, deshirave tona.
 
« Editimi i fundit: 24-10-2020, 20:44:01 nga M A X »

 • Postime: 8127
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 19-07-2005, 11:09:52
une per vete nuk i vesh dot po qene me shume se nje pellembe perpara! LOL

 • Postime: 5931
 • Karma: +9/-0

#2 ne: 19-07-2005, 12:24:55
The best thing ever created by the man kind (of course, among others 2)... I just loooooooove them :love:, n cant leave without them. Jojo:
Jane si uji per mua :-[

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 20-07-2005, 16:03:34
I love them...i perdor shumicen e kohes dhe me pelqejn shume...

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 24-07-2005, 23:52:39
ahhh kishin dalur ca xhinse te reja tek EXpress .. shume te bukura .. duhet ti blej nje pale .. po ishin goxha shtrenjt .. se fundja xhinse jan .. lol..

 • Postime: 3238
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 25-07-2005, 00:12:26
Xhinset, sdi sa pal kam, kam nga gjithe llojet, Levi's, Diesel, Hugo Boss e shume lloje qe me pelqejn.

Dje bleva nje pal Levis, apo sme rrin ashtu sic i dua une. :P

BEfshi qef, ;)

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 25-07-2005, 17:16:09
Une LEI kam me shum nga xhinset ...  ;)

 • Postime: 462
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 15-09-2005, 08:49:16
jeans jane gjeja me komforte qe eshte shpikur deri me sot.....
une jetoj ne to edhe kam disa te preferuar; 7 For All mankind, Citizens of Humanity, Diesel edhe True Religion.

keto jane me te fundit qe bleva para ca ditesh. exhe jane me te shtrenjtat qe kam blere ndonjehere $240
True Religion7 For All Mankind • Postime: 3701
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 11-10-2005, 07:12:07
Me te preferuarat per mua jane xhinset  D&G dhe Diesel
 
« Editimi i fundit: 24-10-2020, 20:45:19 nga M A X »

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 29-01-2006, 13:43:35
Me pelqejn shumë janë te thjeshta te modës dhe vishen ne çdo lloj rasti qe të kesh.Shumica e njerëzve nëpër botë Meshkuj & Femra xhinse përdorin ne shumicen e rasteve.
 

 

« Editimi i fundit: 24-10-2020, 20:46:04 nga M A X »

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 01-02-2006, 13:16:36
Me pelqejn shume edhe i veshi shume shpesh
Ndihem shume rehat me xhinse

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 01-02-2006, 19:17:58
my favorite jeans

 
« Editimi i fundit: 24-10-2020, 20:47:05 nga M A X »

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 01-02-2006, 20:51:20
mua me pelqejne xhinset levis
 
« Editimi i fundit: 24-10-2020, 20:47:43 nga M A X »

 • Postime: 5931
 • Karma: +9/-0

#13 ne: 02-02-2006, 19:11:49
Xhinse me thek :O
Aren't they out of fashion now (?)

 • Postime: 5931
 • Karma: +9/-0

#14 ne: 02-02-2006, 19:30:43
E dashur, nuk me kuptove :(
E kisha fjalën qe u ka ikur koha xhinseve me thek në fund te këmbës... e jo kur i ke te perhapura ne gjunjet apo xhepat e mbrapme apo te perparme Jojo:
Xhinset me thek në fund veç alabaket mbaj mend unë qe i vishnin njëherë e një kohe ne Shqipëri... tani s'para kam pare njerez te tjere qe i veshin ne kete style... boh (?)

 • Postime: 5931
 • Karma: +9/-0

#15 ne: 17-04-2006, 07:20:55
Keto jane xhinset qe kam una :) :-[

 • Postime: 3701
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 17-04-2006, 10:00:45
Keto te fundit po me pelqekan shume.

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 17-04-2006, 16:04:33
Edhe mua me pelqejne.  :)
E kam fiksim te vesh njehere xhinse cuni LOL  :D  :P

 • Postime: 3701
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 18-04-2006, 09:01:25
Po vesh ori lepurushe e heqe fiksimin :P

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 18-04-2006, 22:47:31
Po te kujt te vesh?  :D Kush do me japi nje pale?  :P

 • Postime: 3701
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 19-04-2006, 15:08:47
Ja mund t'ia marresh"hua"xhinset Tom Cruise LOL

 • Postime: 3076
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 03-05-2006, 14:06:56
une perdori shum lloje te xhinseve si psh levis,little big,lacosta por me se shumti me pelqejne little big

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#22 ne: 15-05-2006, 18:53:25
Bobooo...xhinse shum te lezecme... ;)..Pse mi Smiley i ke vu fotot vetem pjesen e poshtme, na la ne merak se si dukesh komplet.... :D

 • Postime: 5931
 • Karma: +9/-0

#23 ne: 15-05-2006, 19:07:32
 :-[ vdis nga marazi vdis, ashtu te ardhte vdekja :P se ringjalljen do ta kesh uhhhh perrallore fare LOL LOL


p.s., Jo po thuj po deshe qe s'kam gusto :-[

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#24 ne: 15-05-2006, 19:12:31
Jooooo...Per gusto ska llaf..Je enciklopedi ne vete ...  ;)...As per ringjallje nuk e ke keq ja ke qellu vetem 100%... :-[

Temat e fundit