Zgjidhni fustane ngjyrë portokalli - E Bukura

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Zgjidhni fustane ngjyrë portokalli

 Zgjidhni fustane ngjyrë portokalli

· 3 · 1145

  • Postime: 18040
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

ne: 05-07-2011, 17:33:19


Zgjidhni atë trend, që më së shumti ju pëlqen dhe që më së miri e shpreh stilin tuaj dhe nuk do të gaboni.
Të gjitha vajzat dhe gratë, që e përcjellin modën dhe trendët e modës, dëshirojnë të paktën një nga veshjet që momentalisht janë moderne. As yjet nuk u rezistojnë trendëve të modës, dhe shpesh, kur diçka është aktuale edhe në modë, mund ta shohim të veshur nga shumë persona të njohur. Zgjidhen fustane portokalli, të arta, të bardha në kombinim me këpucë të kuqe, fustane me modele të lules, ose fustane të thjeshta në kombinim me xhaketa lëkure. Kur në pyetje janë këpucët, nuk do të gaboni, nëse vishni këpucë elegante me taka të larta. Nëse dëshironi veshje të ngushtë për trupin, do të vishni geta me dizajn. Aksesorët i lemë për në fund. Këtë sezon do të jetë “in” me syze për diell me formë të syve të maceve, kollare të meshkujve ose çantë nga lëkura e gjarprit. Me siguri është e ndaluar kombinimi i të gjitha stileve menjëherë. Zgjidhni atë trend, që më së shumti ju pëlqen dhe që më së miri e shpreh stilin tuaj dhe nuk do të gaboni.

  • Postime: 165
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 05-07-2011, 17:52:17
un bleva nje rosa ta kisha dit me par :P

  • Postime: 937
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-02-2020, 14:55:17
Portokall i verdhe :D
 

Temat e fundit