Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

A2E40397-B19F-42DA-ACAA-2F6868819AA4.jpg
FB_IMG_15863397296293273.jpg
20200603_175110.jpg
IMG-a9e1ceccd9634dbdc5c5548890c778bb-V.jpg
IMG-20200306-WA0000.jpg
received_2451230328528682.jpg
Pergjigje nga: olti, steriotipi B, Mand1

Gezuar 2020🥂

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

F847D89F-20C8-49E5-8931-3198134C775C.jpg
20200126_182723.jpg
Pergjigje nga: Passion, Parloté, shejtania

Pershendetje me kenge

*
Passion

@Shej Duke shpresuar se gjithçka nga ju ecën ok te pershendes. :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

20200308_193350.jpg
20200127_211905.jpg
Pergjigje nga: steriotipi B, erlehta, Passion

Deshira e momentit

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

3F21E87F-F1BB-4912-8EB8-B7BB5D8279C9.jpg
C480CE12-861D-4F8A-AE5A-2E7C037CE2D1.jpg