***Smiley***Shum urime për ty... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

***Smiley***Shum urime për ty...

***Smiley***Shum urime për ty...

· 46 · 7210

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

ne: 18-09-2006, 00:51:48
Prap edhe këtë vjet e mora unë shtafeten ne dorë për t'ja uruar ,,yllit,, te forumit ditelindjen... :)

Edhe 100 tjera ne lumturi,dashuri dhe shëndet te mirë.Dhe dëshiroj të jesh po aq e çiltër dhe e suksesshme ne çdo cep te jetës sikur qe ke qenë deri me sot... ;)

Me respekt Lefteri.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-09-2006, 09:22:49
:lule  Gëzuar ditëlindjen, SmiLey!  :lule

Rrofsh sa të kesh qejf dhe t'u plotësofshin sa më shumë dëshira të zemrës!


P.S. Ah, dhe na trego sa çokollata zvicerane të dhuruan... :D

#2 ne: 18-09-2006, 11:55:48
EDHE 100 VJEC YLLO DHE RROFSH SA MALET...........UUU UUUUUU E I MAGJINON DOT  :D SA SHUME

KALO MIRE SOT DHE TU BEFTE JETA ENDERR :D


 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 18-09-2006, 12:14:48
uuu tironsja paska ditlindjen  :D

edhe 100 vjeç të bëhesh,dhe te ngelte gjithmonë buzqeshja ne buze  :) uroj qe ti realizosh gjithë endrrat e dëshirat se e di unë qe ke shumë ti  :D :P

Happy birthday Smiley.  :perqafim

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 18-09-2006, 12:43:19
Urime Smiley !!!

Te deshiroj fat, shendet, lumturi dhe shume shume dashuri !!!!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#5 ne: 18-09-2006, 14:00:24
Shife Shife kush e  paska  ditelindjen  ....kjo  Tironcja  e bukur :D

SmiLey ..Urime Ditelindjen dhe te  deshiroj te  gjitha  te  mirat ne  jete dhe hajde pak  kendej  see  na  ka  marr  malli per ty ... :perqafim

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#6 ne: 18-09-2006, 14:09:06
Ja dhe SmileY ditelindjen paska sot
U gezofte sa me shume e ju mbushte zemra plot

I prifte vetem mbaresia e lumturia
U boft si Theçeri per nga zgjuarsia

Urime urime sic eshte ky zakon
Se ti je ato qe vertet e meriton

 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

Se mos te rritet mendja moooooooooooooooj :P

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 18-09-2006, 18:09:24
Smiliiiiiiiii, derman me ke ditlindjen sot moj cupke. Hajde dhe 100 mooooj moj, edhe degjooo, byrekun mos ma haroç, se nuk te sjell dhurata unë.

Ore ju derdimena lart, ju po uroni Smilin, po ajo ka ikur ne fshatin e saj se i kish pjell lopa një kerriç dhe është bërë hataja ne fshatin e saj. Është lajm i sigurt se më tha një fshatarke qe jeton mu ne qendër te fshatit te Smilit.

Shendet me dajen.

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 18-09-2006, 18:15:47
Edhe 100 tjera Smiley. Te dhente Zoti gjithe te mirat. :perqafim :perqafim

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 18-09-2006, 19:30:58
HAPPY BIRTHDAY SMILEY. EDHE 100 VJEC YLLO DHE T'U REALIZOFSHIN TE GJITHA ENDERRAT E TUA!

:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
#10 ne: 18-09-2006, 19:33:57
Jeto sa te deshirosh...gezofsh e qofsh e lumtur..tu realizofshin gjitha deshirat..Smiley.. :perqafim

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 19-09-2006, 14:05:32
Urime Smiley!!!!

Te uroj te gjitha te mirat ne jete , te uroj nje jete te lumtur dhe te qetë dhe me plot dashuri tu realizofshin te gjitha dëshirat...

#12 ne: 19-09-2006, 15:15:55
Hajde gezuar dhe prej meje..

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 19-09-2006, 22:29:54
Urime Smiley  
Jetofsh e Lumtur.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 20-09-2006, 19:01:02
Prano shume, shume URIME PER DITELINDJEN edhe nga une.

Plotesim te c`do deshire gjithashtu.

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#15 ne: 24-09-2006, 13:29:54
Ne radhe te pare, uroj qe te jeni mire te gjithe mqs per pak kohe s'kam qene aktive ne forum :) Se dyti, nje falenderim te madh e te sinqerte iu dergoj te gjitheve per urimet tuaja. Me te vertete nuk e prisja :perqafim :engjell:
Gjithesesi, nje falenderim te shkurter per secilin po e bej pa humbur kohe :-[

Lefter rrofsh e qofsh, ama nje here s'ma harrove ditelindjen :-[ Te faleminderit shume shume per urimet dhe te prifte e mbara & lumturia kudo dhe ty :engjell:
Syrgjyn, te faleminderit per urimet :) Sa per cokollata, eyyyy kam ngrene sa kam plas :D... si svicerane ashtu dhe ato hollandezet qe kam qejf me orange flavour :-[
Anna, flm per urimet :)
Lepurushja Korcare te flm shume dhe ty per urimet. Mbetc dhe ti e dashur dhe gazmore sikurse shfaqesh ketu :engjell:
Prishtinase, te flm per urimet. Mbetc nje vajze e mprehte dhe e dashur :)
Lio, pavaresisht se me nick-un qe ke s'po i jap kon se kush je ne forum :S Megjithate, te falenderoj per urimet, dhe do dukem nga forumi pak me shpesh... po qeveria me halle ri :P
Ujku i Epirit, rrofsh rrofsh per vjershezen :perqafim Te faleminderit shume shume per urimet :-[
Xha Milo, tutje re edepsez, akoma bredh sokakeve per cuperlina ti :P
Te faleminderit per urimet. Je fantastik, na kenaq me shakate qe shkruan, mos ndryshofsh kurre :perqafim
Bekim, rrofsh dhe ti per urimet :)
Sweetness, ku je mi embelsire :) A ma ke pa Brunushen apo hic thuj :P
Te faleminderit shume per urimet e dashur, e nese ma shikon a degjohesh me ate, te lutem dergoji te falat prej meje :perqafim
Williams flm per urimet :)
Belinaa flm dhe juve per urimet.
Capkene, hajde ne gezime dhe ty :)
Erlehta flm. Te uroj dhe ty nje jete te lumtur e te mbare kudo :)
Parlote, me behet qejfi shume qe te shoh serish aktive ne forum. Mirese erdhe e flm shume per urimet :perqafim

Dhe nje here, ju falenderoj te gjitheve nga zemra :lule :lule :lule

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#16 ne: 24-09-2006, 17:40:06
Lio, pavarësisht se me nick-un qe ke s'po i jap kon se kush je në forum :S Megjithatë, te falenderoj për urimet, dhe do dukem nga forumi pak me shpesh... po qeveria me halle ri :P
nuk  ka  rendesi  nese  nuk me  njef ti  ....me  rendesi qe  une  te  njo  edhe  ate  nje  kohe  te  gjate :D  :-*

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 25-09-2006, 15:45:26
SmiLey dhe 100 zemer :puth :puth


Me respekt Kinge :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#18 ne: 26-09-2006, 12:02:03
Kinge, rrofsh per urimet :perqafim :)

Charlie, sorry qe s'te njoha :-[ Ups u bera me turp me ate puthje :P

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 26-09-2006, 13:06:42
Urime ditlindja ***** Smiley ***** paq fat dhe lumturi

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 26-09-2006, 14:05:23

Sweetness, ku je mi ëmbëlsirë :) A ma ke pa Brunushen apo hiç thuj :P
Të faleminderit shumë për urimet e dashur, e nëse ma shikon a degjohesh me atë, te lutem dergoji te falat prej meje :perqafimI them une! :)

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 26-09-2006, 23:42:10
edhe prej meje gezuar ditelindjen pak me vones por me mire vone se kurr :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#22 ne: 10-10-2006, 21:47:47
Arbias & shkencetari nr. 1 ju faleminderit për urimet :) :perqafim


ps.: Sweetness rrofsh :engjell:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#23 ne: 11-10-2006, 00:24:37
Edhe njihere po ja uroj kesaj,se sjam ngi vetem me nji urim.... :D


P.S Mire se ke ardh ;)

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 11-10-2006, 01:05:23
Arbias & shkencetari nr. 1 ju faleminderit për urimet :) :perqafim


me nder qofsh smiley :)

Temat e fundit