Café Zerion ツ - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: Mishel Forever, steriotipi B, Gjumashi

Cili ka qene vendi me i papershtatshem qe keni bere seks? :)

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, erlehta, steriotipi B

WC -M

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Monique

Emoji

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Monique, mishel, Pirro_Molosi

Ujku ja ka futur vetes :D

Monique
27-03-2019, 09:52:51
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Monique, erlehta, steriotipi B

Vetem tre Fjale !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Monique, shejtania

Pershendetje Zeriyt!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Lefter, flutur

Cdo te deshironit te kishit kete nate?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: honest, Mishel Forever, dreamm

Songs that Instantly put You in a Good Mood...

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, shejtania, Mishel Forever

PO ose JO?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, the king

Love Songs!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, shejtania

Urime te vecanta per dike te vecante

Mishel...............
13-01-2014, 17:00:57
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, the king

14 Gjerat Që S’i Duhen Bërë Kurrë Partneres

Mishel...............
06-01-2014, 13:56:50
15                                                            [url=https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&am
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: endrrimtare, Mishel Forever, adele

Nje lule vetem per...

endrrimtare
28-12-2013, 01:13:28
Te puth fort
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gjumashi, flutur, shejtania

"Gezuar Krishtlindjet"

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Grens

Për ke ju ka marrë malli?

Mishel...............
25-12-2013, 10:03:20
Tipin
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Grens

A tradheton anetari i mesiperm?

Mishel...............
17-12-2013, 23:23:40
Jo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, erlehta, dreamm

Me kalimin e kohes.....

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flutur, Pasion

Sa ore gjumi flini ?

Mishel...............
14-12-2013, 15:23:07
Plot
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flutur

Anetaret e preferuar!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: the king, flutur

NJE KENGE NGA UN.

the king
08-12-2013, 19:52:18
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flutur, Pasion, sandrina

.dhe flas me yjet e u rrefej...

flutur
04-12-2013, 22:39:49
Jua kam rrefyer dikure..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flutur, Mishel Forever

Nje fjale

flutur
03-12-2013, 20:45:59
sfilites
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, Gjumashi, Pasion

Gezuar 28-29 Nentorin

Parloté
28-11-2013, 19:34:08
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Grens, shejtania, Mishel Forever

E pyes veten pse...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe