Café Zerion ツ - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: Pasion, shejtania, Mishel Forever

Kong te mijat!!

*
Pasion
16-11-2013, 20:46:56
??
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Pasion, flutur

Ti......

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flutur

Vleresoje avatarin e postuesit para teje

Mishel...............
22-10-2013, 13:21:34
10
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gjumashi, erlehta, Trendafili i kuq

Gëzuar Kurban Bajramin

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flutur, Parloté, Vagabond

Cili eshte shpenzimi juaj i fundit.....???

flutur
09-10-2013, 13:24:22
Ipad dhe berjen e thonjve
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, steriotipi B

Sa vite ke tek "Zeri Yt" ?

Shej
02-10-2013, 15:24:09
ah Vani Vani
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Grens

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vagabond, Mishel Forever, The World

MIS & MISTER FORUMI

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, honest

Sikur ky/kjo siper te ishte i dashuri/a juaj?

Mishel...............
04-07-2013, 11:07:02
ekzakt
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flutur, elton.asllani

Shprehja qe ju pelqen me shume?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flutur

Si do ta vrisnit te mesipermin

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vagabond, flutur, Mishel Forever

Sikur te isha tani me ty siper...!

V@GαβθηD
27-06-2013, 00:09:20
do i dhuroja nje 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Gjumashi

Gezuar ditelindjen shej,!!!

Shej
22-06-2013, 23:10:15
Faleminderit Gjumashi 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flutur

Çfarë ju mungon/mundon ?

Mishel...............
21-06-2013, 12:32:54
grensi 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, flutur

Nje fjale te huaj....

Mishel...............
16-06-2013, 00:21:15
pain
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Pasion, dreamm

Cili emer i antarve ju pelqen me se shumti?

ßåßy ღ
23-05-2013, 08:06:43
Lajmi i fundit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, steriotipi B

U cmena.....

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Dr0mAs, Mishel Forever

Çfarë shenje jeni në "horoskop"?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Pasion, Mishel Forever

Ju pelqen te shihni te tjeret duke bere seks?

ßåßy ღ
25-04-2013, 23:53:46
No.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gerti1, Mishel Forever, shejtania

The Best of ... !

Gerti1
24-04-2013, 18:18:08
Mission Impossible Theme(full theme)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flutur, Pasion, Mishel Forever

Mund ta di pse rri i padukshem ?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe