Café Zerion ツ - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: flutur, Pasion, Mishel Forever

Mund ta di pse rri i padukshem ?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Gerti1
12-04-2013, 21:37:04

Teme per meshkujt

Ndalohet postimi nga femrat. Bar Kafe Amerika Cuna o me c'kena? Sa doli ndeshja me Barcelonen? E moret vesh per ate ish shefin e policis? Ja kishin perdhunu gocen atij byth^%. Un po leviz i her, aty ke kazinoja m'keni. Do vij dhe Denisa me ca shoqe sonte. hajt shnet.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Pasion, the king

Muzika qe na ndoqi ne vite....

*
Pasion
01-04-2013, 12:07:10
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Pasion, DOLCE GIRL

Personazhi i preferuar i filmave vizatimore

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flutur, Mishel1, SweetAntonia

Personat e famshem me te cilët ngjani!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Vagabond

Kam degjuar se.....

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Mishel...............
07-03-2013, 14:04:40

Ideja e çmendur: Një Big Brother në Mars në vitin 2023

Ajo që nisi si një shaka, tani po kristalizohet si projekt.Konsorciumi ndërkombëtar “Mars One” po planifikon që të dërgojë në vitin 2023 njerëzit e parë në Mars. Ata jo vetëm që do ulen në planetin e kuq, por do qëndrojnë aty përgjithmonë. Qëllimi: Ata do ndiqen me kamera gjatë gjithë kohës....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: The World, Trendafili i kuq, dreamm

Mirësevini në Tropojë

Kisss
06-03-2013, 08:40:25
Vallja Rugoves Remix www.RadioVallezimi. com New York, Maras 2013 Vallja e Rugoves Super Remix.. :-)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: The World, Mishel Forever

Meqe ra fjala.?.

Kisss
27-02-2013, 21:55:15
Ne gjume, wtf ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
21-02-2013, 05:49:30

Si eshte e mundur kjo ?

OMG.... :DKeta njerez mendoj se jane ata qe votojn per te ardhmen e vendit (nqs se votojn, shpresoj qe mos te votojn), e pastaj ju ankoheni per politikanet, per korrupsion, per marrezira, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: the king, Gjumashi, Mishel Forever

Ca permasash keni!..:)

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Trendafili i kuq, The World

Me cfare shkronje fillon emri juaj ?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Loadingg, BeRni, sandrina

Kur e keni Ditelindjen ?

*
Loadingg
30-01-2013, 00:46:36
19 MARS
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Grens

Forumistet propozojne njëri-tjetrin.....

Mishel...............
22-01-2013, 15:57:04
euuuuuuu
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel1, Mishel Forever, Pasion

Cila eshte kafsha qe ju pelqen me shume.!.:)

BVDGF
18-01-2013, 15:27:39
Njeriu 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Mishel Forever, Gjumashi

Gezuar Krishtlindjet

Shej
25-12-2012, 19:27:25
Gezuar!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, Mishel Forever, Gjumashi

Gezuar 100 Vjetorin e Pavarsise

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Lisa, danjelaeri

Fjalori i te rinjve te sotem

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Mishel1

Gjejeni se cilin anetar po komentoj !

Mishel...............
20-11-2012, 15:55:42
ehe ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe