×
Hyrja
Profili

Tema te lira - Chit-Chat Shqip
Pergjigje nga: Loadingg, Mishel Forever, The World

Fjala me e perdorur nga ne ne 1 dite te zakonshme?

*


Pergjigje nga: Pasion, shejtania

~*~* Një lule për ..*~*~

*

Pergjigje nga: Mishel Forever, NENSY, Gjumashi

** Jam unë ai / ajo qe...... **


Pergjigje nga: shejtania, whitesnake, endrrimtare

Autoportret!Pergjigje nga: bleranda.d, Pasion, endrrimtare

Intervista!

*


Pergjigje nga: charlie, Pasion, Trendafili i kuq

CIFTET E FORUMIT 2012Pergjigje nga: charlie, RootlessTree, bleranda.d

"Antari Im I Preferuar"Pergjigje nga: The World, Oqeani

*Urime Ramazanin*


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, charlie, Mishel Forever

Me kë ishe zavendësuar për 5 min. !!!Pergjigje nga: shejtania, The World

Foto dhe Fjale!


Pergjigje nga: Pasion, Mishel Forever, charlie

Dije mire...

*


Pergjigje nga: Mishel Forever, Pasion, bleranda.d

Jam i/e bukur.....ke inat?


Pergjigje nga: Parloté, Pasion

Ndjenjat :

Pergjigje nga: Gerti1, Mishel Forever, dajana

Ehhhh..... dashuria......

Gerti1 Citim nga: dajana ne 09-07-2012, 16:37:5...
dashuria eshte trendafili i bardhe qe hijen e ka te zeze por pkam nje pyetje per ju / si mund te harroj dike qe me tradhtoi me shoqen time se dashuria pasioni po me cmendin po vdes per te
Pershendes Dajanen. Mich
Pergjigje nga: Gerti1, Xhuli*, adushe

Shqiperia po ndryshon


Pergjigje nga: Mishel Forever, dreamm

Chit - Chat