Café Zerion ツ - 6

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: Lefter, bleranda.d, Mishel Forever

Ku keni humbur o njerez ?

Lefter
20-11-2012, 14:50:13
As une zemer as une 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: tinkaa, dreamm, vullkani

MENDIMET E VULLKANIT ...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Loadingg, Mishel Forever, The World

Fjala me e perdorur nga ne ne 1 dite te zakonshme?

*
Loadingg
05-10-2012, 00:52:51
O bir o bir bir tkom
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Pasion, shejtania

~*~* Një lule për ..*~*~

*
Pasion
23-09-2012, 01:07:10
Floating rose - NADIR Per ke? 2min e 54 sec e merr lulen? ;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, NENSY, Gjumashi

** Jam unë ai / ajo qe...... **

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, whitesnake, endrrimtare

Autoportret!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Brentiani

Profesioni i antarit/es siper jush...?

Mishel...............
29-08-2012, 15:30:47
laburant
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, Pasion, Trendafili i kuq

CIFTET E FORUMIT 2012

Charlie
25-08-2012, 23:12:47
Ajo eshte e imja
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, RootlessTree, bleranda.d

"Antari Im I Preferuar"

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: The World, Oqeani

*Urime Ramazanin*

Kisss
19-08-2012, 04:18:22
Gezuar Fiter Bajramin....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Lefter, endrrimtare

Djemt me te bukur te forumit,,""

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, charlie, Mishel Forever

Me kë ishe zavendësuar për 5 min. !!!

ßåßy ღ
07-08-2012, 17:43:29
Askend, asgje
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, The World

Foto dhe Fjale!

Shej
07-08-2012, 11:13:49
....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Pasion, bleranda.d

Jam i/e bukur.....ke inat?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, Pasion

Ndjenjat :

Parloté
14-07-2012, 21:48:03
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gerti1, Mishel Forever, dajana

Ehhhh..... dashuria......

Gerti1
10-07-2012, 17:50:26
dashuria eshte trendafili i bardhe qe hijen e ka te zeze por pkam nje pyetje per ju / si mund te harroj dike qe me tradhtoi me shoqen time se dashuria pasioni po me cmendin po vdes per te
Pershendes Dajanen. Mich
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe