Café Zerion ツ - 7

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: Gerti1, Xhuli*, adushe

Shqiperia po ndryshon

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, dreamm

Chit - Chat

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
02-07-2012, 06:02:06

Endrra

Si e pate ? Me vone do mundohem te jap interpretimin sipas nje faqe interneti.:P
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gerti1, adele, Mishel Forever

Pershkruani shtepine tuaj te endrrave?

Gerti1
28-06-2012, 16:40:26
Plaku dhe deti.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Grens

Ah sikur...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
TorontoCute
12-06-2012, 05:55:58

Sa behen nga Canada?

Toronto ka 30.000. Po Zeriyt??????  hipno))
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, shqiptarmistrec

Im back

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, erionmuca

Kush eshte i/e zemeruar le te postoje ketu

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: adele, Pasion, +ERELA+

Sa te varur jeni nga "ZERI YT" ?!

Mєlσdy.
19-05-2012, 23:39:21
Pak ...shum!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Mishel Forever, steriotipi B, shejtania

Capkene mire se te vish ne forum :D

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, darknet02

SHAJ PERSONIN SIPER??

Mishel...............
13-05-2012, 17:23:23
telendar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Mishel1

Mezi po pres te...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, bleranda.d, whitesnake

Forumisti Llafazan - Edicioni i pestë

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel1, gjarprishpis, Grens

"Arena e Boksit ZERI YT"

BVDGF
12-04-2012, 15:19:37
Boks per te tere ore 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, Lefter, +ERELA+

kush e do nje...?!

Parloté
10-04-2012, 18:00:45
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Lefter

Trego nje fakt te rendomt per vetveten

Mishel...............
03-04-2012, 13:04:20
fal shpejt
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, whitesnake, dreamm

Fakte interesante per zeristet

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: +ERELA+, Mishel1, steriotipi B

Gjeni Diçituren!

+ERELA+
09-03-2012, 10:49:19
Diçitura = Kundravajtje
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: regrets, shejtania, Mishel Forever

Nje pyetje per...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Xhuli*, Scardus, Vlora

Sofra e Gjakoves

Xhuli*
27-02-2012, 22:41:51
LIKE
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: intrigadoravet, whitesnake, regrets

Emri i te dashures/dashurit !

intrigadoravet
23-02-2012, 23:37:58
dodona
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, charlie

Survive

dreamm
23-02-2012, 20:34:56
Ja dhe nje cover* nga Jesus* dora vete... :D Jesus Will Survive - Jesus Christ! The Musical
LOL LOL Saaa kam qeshur kur e kam pare kete per here te pare :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe