×

Café "Zerion" - Chit-Chat

Endrra

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga Kisss    · 0 · 137

Pershkruani shtepine tuaj te endrrave?

Nisur nga Alondra  | Postimi i fundit nga Gerti1    · 16 · 2065

Ah sikur...

Nisur nga guest8255  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 109 » · 2712 · 65388

*Brentian* U befsh 100vjec

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga Brentiani    « 1 2 » · 28 · 1726

Batuta nga Pallati 176 !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga dreamm    « 1 2 » · 29 · 5592

Sa behen nga Canada?

Nisur nga TorontoCute  | Postimi i fundit nga TorontoCute    · 0 · 210

Sofra Vlonjate

Nisur nga shtriga  | Postimi i fundit nga TorontoCute    « 1 2 3 4 5 6 ... 19 » · 468 · 38256

Im back

Nisur nga Triology  | Postimi i fundit nga Mishel...............    · 8 · 408

Youtube - Live

Nisur nga KingS00l  | Postimi i fundit nga KingS00l    · 2 · 181

Sa vjet mendoni qe do te jetoni

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 40 · 1203

Lisa

Nisur nga Lefter  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 37 · 1795

Politikani dhe alfabeti kinez

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga Kisss    · 0 · 237

Te verteten dhe vetem te verteten

Nisur nga Lisa  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 15 » · 358 · 44543

Pershtate para postuesin me nje foto

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga Pasion    « 1 2 3 » · 64 · 2409

Protestoj........

Nisur nga kengaime  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 23 » · 553 · 11723

SHAJ PERSONIN SIPER??

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 11 » · 267 · 3336

Ballada Rock Heavy-Metal

Nisur nga the king  | Postimi i fundit nga dreamm    « 1 2 3 4 5 6 ... 10 » · 239 · 2900

Mezi po pres te...

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 » · 74 · 1284

Forumisti Llafazan - Edicioni i pestë

Nisur nga Syrgjyn  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 17 » · 423 · 9634

U bofsha edhe 130 vjec

Nisur nga whitesnake  | Postimi i fundit nga endrrimtare    · 19 · 1088

C'mendim keni per.....?

Nisur nga DiniL  | Postimi i fundit nga endrrimtare    « 1 2 3 4 5 6 7 » · 165 · 2788

Nje teme per Capkenen...

Nisur nga Aida  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    · 20 · 974

"Arena e Boksit ZERI YT"

Nisur nga SteriOtipi B  | Postimi i fundit nga BVDGF    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 206 · 10471

kush e do nje...?!

Nisur nga +ERELA+  | Postimi i fundit nga Parloté    · 10 · 480

Porosi

Nisur nga Lisa  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 8 » · 195 · 11722

Zgjidhni 1 nga 5 fjalet !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 17 » · 421 · 16107

Fakte interesante per zeristet

Nisur nga Dora  | Postimi i fundit nga Shej    · 15 · 791

Nje..puthje per Tiranen....

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga whitesnake    · 17 · 690

Gjeni Diçituren!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga +ERELA+    « 1 2 3 4 5 6 ... 12 » · 276 · 10742

Nje pyetje per...

Nisur nga Kisss  | Postimi i fundit nga regrets    « 1 2 3 4 5 6 ... 16 » · 395 · 9071

Sofra e Gjakoves

Nisur nga LOLa!!  | Postimi i fundit nga Xhuli*    « 1 2 3 4 5 6 ... 84 » · 2095 · 68974

Emri i te dashures/dashurit !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga intrigadoravet    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 207 · 9721

Survive

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga dreamm    · 5 · 510

Relax, Take It Easy

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga dreamm    · 10 · 1085