Café Zerion ツ - 8

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: dreamm, MiStRecE_BeRaTSe, charlie

Relax, Take It Easy

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: darknet02, Trendafili i kuq, Oqeani

Festa e Pavarsise

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Grens, bleranda.d, Lefter

Kendi lajmerimeve

Grens(Wiliams)
10-02-2012, 11:50:47
kush vdiq?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, darknet02

Facebook vs. Forum

Shej
25-01-2012, 22:37:12
check inbox
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Xhuli*, whitesnake

Jam ne forum...pse...!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: SweetAntonia, Gjumashi, bleranda.d

M A X...u befsh 100

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, dreamm, vullkani

Keshillo personin perpara teje ....

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, titi labi, honest

Vetem nje fjale per femrat

Mishel...............
07-12-2011, 12:50:28
Idealiste
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, +ERELA+, Gjumashi

Gjerat qe nuk i fiksova dot kurre !

dreamm
26-11-2011, 19:45:31
..qe "Right" is "Wrong"..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: vullkani, Mishel Forever

Te besh seks me dike te martuar?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, bleranda.d, Lefter

Ku guduliseni?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi, dreamm, Lefter

A èshtè e qendrueshme shoqeria ketu ne forum?

Nore
23-11-2011, 18:46:41
esht lesht e currit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: honest, erlehta, Lucent

HIT-i i Lefterit

*
TATU
19-11-2011, 15:53:02
Kenga qe ka kenduar Leftoja për një fshatarke këtu, Ec tu befte plaku ty mo, vazhdo vrullin. Ahahahahahahahah i m
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lefter, Mishel Forever, SweetAntonia

Pershendetje!!

Lefter
20-10-2011, 12:56:10
Mire se me gjete.....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Oqeani, steriotipi B

Gezuar Ditelindjen Oqean!!!

Oqeani
20-09-2011, 15:37:14
Rrofsh Tipi 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: +ERELA+, bleranda.d

E beni dot kete?

+ERELA+
02-09-2011, 12:53:20
Thanxs sweety
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi, The World, Trendafili i kuq

Gezuar Bajramin e Madh !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi, bleranda.d, Lefter

Fjala e pare ne mengjes....

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gjumashi, Mishel Forever, shejtania

* Hakmarja e bjondeve *

Gjumashi
24-06-2011, 17:28:14
e pra e
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
17-06-2011, 16:30:11

Cfare lojrash sportive dini te luani ?

Mua me pelqejn pothuajse te gjitha sportet kryesore te botes. Si pasion kam futbollin si mesfushor i majte, dhe basketbollin si mbrojtes (point guard). Po te kisha zgjedhur njeren nga dyja per karrier, do kisha zgjedhur basketbollin me Valbonen, lol
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shorty, Baby Girl, steriotipi B

Tema e Korçarëve

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe