Café Zerion ツ - 10

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Berni
30-09-2010, 14:20:05

Nje Urim per antarin e forumit qe eshte dipllomuar ne Matematike

Nje nga antaret e forumit me nickname Urtesia eshte dipllomuar per Matematik, antari ne fjal nuk shkruan te komuniteti dhe spara njihet nga antaret, se shkruan vetem te rubrika Matematike - Fizik.

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti, Oqeani

Cilen faqe mbani si startpage ne shfletuesin tuaj?

ßåßy ღ
30-09-2010, 08:21:35
IE
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: h75, honest, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Nese...cfare/ke...?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, titi labi, Hektori111

Avatare

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Oqeani, Amy Alb, BeRni

Urime Fiter Bajrami

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: BeRni, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Unë dhe Fantazma :D

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Lefter

Me cilin/en aktor/re shqiptare do kishit dëshirë te martoheshit?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: bleranda.d, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, erlehta

Batuta e dites!

*
Misss
31-08-2010, 13:35:27
Pise 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, BeRni, Brentiani

Voto urgjentisht me "NO"

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: tinkaa, bleranda.d, Lefter

Nese nje dite.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: honest, bleranda.d, Oqeani

Dyqani i burrave

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

vullkani
03-07-2010, 18:10:30

dashuria mund te jete me e madhe nese lind nga nje miqesi e gjate?

si mendoni qe zgjat me shume dashuria qe nis nga nje miqesi apo ajo qe lind rastesisht??
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: DOLCE GIRL, bleranda.d

Gezuar ditelindjen DOLCE GIRL

*
Justice
23-06-2010, 18:34:14
FLM 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Brentiani, dreamm

Edhe 100 BRENTO!!!!!!

Brentiani
17-06-2010, 16:33:24
Flm Dream.. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, shejtania, Lefter

*Aida* U Befsh 100Vjece!

dreamm
31-05-2010, 22:54:49
Edhe 100.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, steriotipi B, honest

Ku ka me mire se...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm, honest

Kam nevoje per ty...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, honest

Shume urime per HONEST! :)

Shej
08-04-2010, 11:44:19
Edhe nga une ke urimet me te mira Honest!  :)
Misss  u befsh 100 edhe ti !!!!!!!!!!!! .... fat e mbaresi perq Happy Birthday  :perqafim
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: honest, Lefter

Vetem nje fjale per meshkujt

*
TATU
06-04-2010, 08:35:32
gjela deti...........
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: honest, dreamm, amarda

Pija me e cmendur/preferuar

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Oqeani
07-03-2010, 13:57:09

Gezuar 7 Marsin !!!!

Nje urim shume te madh per te gjithe mesuesit, ata qe i thane dhe i japin drite, frym dhe shpirt kombit. Paqit bekimin e kombit,, GEZUAR !!!!!!!

Pergjigje nga: guest30925, bleranda.d, pocholoca

Cdo do te benit sikur do ishin 48 oret e fundit te jetes suaj?!!

guest30925
22-02-2010, 17:49:34
....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Jems1, dreamm, Brentiani

Ku do e kaloni ShEN Valentinin

Jems1
16-02-2010, 15:07:55
Une ne disko 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: vullkani, shejtania

Hidhini sfida anetareve

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: bleranda.d, kengaime

Prezantime / Urime

*
Misss
25-12-2009, 18:35:11
Se ve ne dyshim...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe