Café Zerion ツ - 11

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: steriotipi B, shejtania

Femrat me te bukura ..

SteriOtipi B
02-11-2009, 22:10:05
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, 3G

hellou people!!

Shej
01-11-2009, 20:22:09
mire se erdhe 3G
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Trendafili i kuq, charlie

Miloja kerkon nje fshatarke qe i ka humbur...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, shejtania, teverlani

Kush me kend?

kengaime
24-10-2009, 14:53:05
peshk + qen
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Brentiani, shejtania, charlie

Me beni nje vend edhe mua.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, shejtania, Oqeani

Kenge shqiptare!!!!

kengaime
22-09-2009, 15:14:20
.........
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Oqeani, dreamm, shejtania

Gezuar Ditelindjen !!!!!!!!!!!!!!

Oqeani
18-09-2009, 00:10:54
Falemindierit Dreamm,, 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

tinkaa
15-09-2009, 00:16:36

Per djemte...çfare shihni tek nje femer...

Kjo teme eshte teresiht per djemte dhe ka ne thelb evidentimin e elementeve qe ju terheqin dhe ju bejne per vete tek nje femer ...element qe kane te bejne me aparencen, karakterin, sharmin .etj.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: deisanti, DOLCE GIRL, Mishel Forever

GEZUAR DITELINDJEN CAPKENE!!!!!!!!!!!!!!!

deisanti
15-08-2009, 11:59:37
çapkene u befsh 100
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, shejtania, Kalipso

Tema mbyllet !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: h75, Oqeani, Masha

Quizi ZERI YT !!!!!!

h75
22-07-2009, 15:01:18
a ka zgjidhje kjo?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, charlie, ritt.

Lof eeDh it tshkuu ( Fol edhe ti kshtuu )

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Lefter, pocholoca

Ec aty Lefter, EMINEM-i te ka zili

Shej
11-06-2009, 23:19:38
heheheeee 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: pocholoca, steriotipi B

Takim me psikologen.

PochoLoca
30-05-2009, 15:25:37
Ate e vendos une
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, steriotipi B

TAXI

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, notorious, shejtania

Matematika e romances :P !!!!!!!!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
16-03-2009, 05:29:18

Shikojeni kete videon

Me kan dhimtur brinjte duke qeshuar, nga 3:35 - 5:26:D :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, MiStRecE_BeRaTSe, Brentiani

Dreamkja ka ditelindjen

dreamm
11-03-2009, 22:09:50
ooo thnxx ju te dy..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, djdiki

Sa kohe keni qene online ne forum?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe