Café Zerion ツ - 12

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, azraili, OMORFI

Si shpjegohet qe...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Mishel Forever, erlehta

Mbresat qe na la viti qe shkoi

ßåßy ღ
24-01-2009, 18:31:25
Asgje te hajrit..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Capkenja, Stefi

Orgazem OnLine

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

skiatori
30-12-2008, 09:58:12

Dergoja nje kartoline mikut apo mikes tuaj,per vitin e ri 2009!!!!!!

Ska shume kohe ketu ne forum qe pjesetar jam dhe une me ket rast ju o shoqeri ju uroj gezuar vitin e ri per ju te gjitheve ju uroj nje vite te mbare, shendet fat dhe lumturi ju sjellt ne zemrat dhe familjet tuaja ky vit i ri qofte per ju viti i plotesimit te endrrave dhe deshirave. Gezuar vitin e ri 2009!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Engjull, boonita, AleksB

pershendetje ....erdha dhe une :D

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, erlehta

Pershendetje llafazanja :)

Charlie
16-11-2008, 17:41:37
Kush eshte kjoo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kledisa, Progres

TE FLASIM PAK PER SHKODREN

*
kledisa
10-11-2008, 10:57:32
nga menyra si u shprehe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
moçali
14-10-2008, 19:50:57

Kronika e lajmeve

Tek kjo teme do doja te sillnim lajme te fundit te krijuara nga ne gazetaret e forumit ZERI YT.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, charlie

Një këshillë...!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: gjarprishpis, CrAzYbUba, olti

Albumi Fotografik i Komunitetit.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: fadilmorina, Oqeani, Lefter

Filmat qe ju kane mbetur ne kujtese, apo keni pare se fundmi

fadilmorina
29-09-2008, 11:52:10
ne video
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Mistreci Shqiptar
16-09-2008, 20:34:54

Festa e Pezes

Sic cdo vit behet kjo feste . Un sot do jem aty kush te doj te vi me mua te me coj mesazh :P:P
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stefi, eurogina

Festë me maska....

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Uefroa, Dor!na

Pershendetjeeee

ßåßy ღ
06-09-2008, 12:16:25
Mire se erdhe.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ZUZUNA, N3twork, Lepulushja

_-| SOFRA FIERAKE |-_

ZUZUNA
13-08-2008, 20:46:55
Pershendetije Fieri
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, jonmari, Trendafili i kuq

Te rejat e fundit nga forumi !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, MiStRecE_BeRaTSe

Shifni këtë

erlehta
15-07-2008, 22:21:22
Ju rafte pika
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: eurogina, shqiptarmistrec

~Sofra e VLORES~

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Xha Milo

Deal or no Deal.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Bekimi, dreamm

Pse ka lezet te jesh burre

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, miri14, eurogina

ne c'vend te trupit SHQIPERIA ???LOL

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, Lepulushja, shqiptarmistrec

Gazeta "Zeri yt".

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: MiStRecE_BeRaTSe, Parloté, Bekimi

Tema e ILIRIDES

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: albermiri, erlehta, MiStRecE_BeRaTSe

Erdha edhe unë

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Nexhmedin Fazliu

Pavarsia na erdhi

erlehta
14-02-2008, 22:00:34
Bukur 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
burimo
08-02-2008, 11:32:01

Hallo

Hallo qika si jeni më vjen mirë qe po ju shoh ne ket web; shum te bukura jeni kaloni mirë ju prshendes.. burimiitta@hotmail.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, charlie, Syrgjyn

Pershendetje..

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe