Café Zerion ツ - 13

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: shorty, panopticon, charlie

Urime Ditelindjen...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, CrYsTaL TeaRs, chekevara

Bisede e lire

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Bekimi, labiku, eurogina

~*~Festa Shqiptare~*~

Bekimi
20-12-2007, 02:55:04
Mos u be lokalist moo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Syrgjyn, MiStRecE_BeRaTSe

A me pranoni dhe mua?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, MiStRecE_BeRaTSe, Bekimi

Mire se ju gjej

erlehta
28-11-2007, 20:53:14
Mire se erdhe 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, N3twork

Pershendetje

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Blerta, MiStRecE_BeRaTSe, Capkenja

Nje anetar i ri nga Tirana

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lepulushja, mishel, anonimus

Birre me shishe & gota !

sorelina
20-10-2007, 17:17:07
edhe mua nje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: mishel, Capkenja

Sweet home!

mishel
27-08-2007, 17:18:47
ik capi ik.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, wiliams, MiStRecE_BeRaTSe

Barkafeista mblidhuni te kjo tema :D

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe