Café Zerion ツ - 14

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: Capkenja, MiStRecE_BeRaTSe, shorty

Doni te rroni gjate?!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: CrAzYbUba, Tabakonia, Lepulushja

Erdhi Ura Tabakut ketuu

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: agnesa, Lepulushja, Bekimi

Erdha edhe une...

agnesa
08-02-2007, 17:17:53
tung tung
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, cangonj

Zeristat e Europes

Capkenja
22-01-2007, 23:21:35
Lat nam late...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

PetritKola
07-10-2006, 22:06:54

Zeristat e Shqipërisë

Vendndodhja dhe a do të takohen ndonjere...  hmmmmm::perqafim
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: a1, ina3685, Liberty

~*~Sofra DURRSAKE~*~

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Syrgjyn, albermiri, cangonj

Forumisti Llafazan - Edicioni i dyte

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: MUAHHH, ginothegodfather

erdha dhe une

MUAHHH
29-07-2006, 14:29:07
Mire Se Erdhe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: MUAHHH, diikush, Bota^E^Jona

Pershendetje edhe nga UNE

MUAHHH
29-07-2006, 14:27:35
Mire Se Vjen Rea
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Bota^E^Jona, MiStRecE_BeRaTSe, anabanana

talamoja ela una se nuk mu rite pa ju mer amon

*
Bota^E^Jona
29-07-2006, 03:07:01
Mir se erdhe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe