Café Zerion ツ - 15

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: Seviyorum, CrYsTaL TeaRs, Lisa

Borebardha u Trashegofsh dhe jetë te Lumtur!

*
Seni Seviyorum
25-07-2006, 18:22:50
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

kapetani79
19-06-2006, 05:10:55

votra krutane

kruja ose ndryshe sic i therrasin ballkoni i shqiperise si gjithmone nje mikpritese ejani dhe bashkohuni rreth votres sone
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Eni, Lucent, 007

For fvck's sake.

BESIM
03-10-2005, 01:33:57
Lets go to Oda e Burrave
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe