Café Zerion ツ


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip


Pergjigje nga: alban, Passion, Parloté

Kënga që po dëgjoj

Alban
26-01-2023, 00:33:31
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, steriotipi B, Parloté

Vetem tri fjale!

M A X
28-09-2022, 18:57:14
Rrofte Sali Berisha 🤣
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, olti, erlehta

Cfare keni veshur ne keto momente?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

IMG-20210513-WA0010.jpg
Pergjigje nga: olti, Gjumashi, steriotipi B

Si quhet antari sipër jush !!!

M A X
01-08-2022, 01:11:43
Insomniac
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Monique, frank, olti

Meme....

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20210511-053757_Instagram.jpg
Pergjigje nga: steriotipi B, Gjumashi, Trendafili i kuq

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe