Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema te lira - Chit-Chat Shqip

Pergjigje nga: BeRni, steriotipi B

Si quhet antari sipër jush !!!

Berni
19-04-2021, 09:19:50
Refik
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, steriotipi B, BeRni

Vetem tri fjale!

12:51
17-04-2021, 16:13:10
Rregjistrohuni ne Bitclout
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Passion

Kënga që po dëgjoj

SteriOtipi B
07-04-2021, 22:57:01
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, erlehta

Cfare hallesh keni ?

SteriOtipi B
28-03-2021, 16:42:37
Me dhe shprese 😂
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, dreamm

Batuta nga Pallati 176 !

1dhe1
14-03-2021, 18:49:01
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, olgert hoxha, Capkenja

Gezuar diten e veres !

M A X
14-03-2021, 11:36:44
Gëzuar 
06.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ben.mehmeti_20201225_171130_0__01.jpg
A2E40397-B19F-42DA-ACAA-2F6868819AA4.jpg
Pergjigje nga: steriotipi B, olti

WTF !!!

SteriOtipi B
31-10-2020, 16:28:33
Icik me poshte lol
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_15863397296293273.jpg
20200603_175110.jpg
IMG-a9e1ceccd9634dbdc5c5548890c778bb-V.jpg
IMG-20200306-WA0000.jpg
received_2451230328528682.jpg
Pergjigje nga: olti, steriotipi B, Mand1

Gezuar 2020🥂

M A X
25-09-2020, 11:28:47
Amin inshallah
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Passion

Doja te thoja..

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

F847D89F-20C8-49E5-8931-3198134C775C.jpg
Pergjigje nga: steriotipi B, Passion, Parloté

Ka momente.....

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Passion

Vallezimi mbi pentagram!!

*
Passion
26-07-2020, 15:23:48
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, erlehta, Parloté

Vetëm nje Fjali (po vetëm me nje folje ama).

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

20200126_182723.jpg
Pergjigje nga: steriotipi B, Gjumashi, erlehta

Si ndjeheni ne kete moment?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Passion, Parloté, shejtania

Pershendetje me kenge

*
Passion
05-04-2020, 18:16:40
@Shej Duke shpresuar se gjithçka nga ju ecën ok te pershendes. :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

20200308_193350.jpg
Pergjigje nga: erlehta, Passion, Gjumashi

Cfare keni veshur ne keto momente?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

20200127_211905.jpg
Pergjigje nga: steriotipi B, erlehta, Passion

Deshira e momentit

SteriOtipi B
06-03-2020, 17:58:48
Gjumeeeee
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

3F21E87F-F1BB-4912-8EB8-B7BB5D8279C9.jpg
Pergjigje nga: Grens, Monique, frank

Kush do të jetë postuesi mbas teje...

Grens(Wiliams)
28-02-2020, 10:25:56
Ndoshta ajo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Grens, Parloté, shejtania

Kush eshte Babai i Mushkes ?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

C480CE12-861D-4F8A-AE5A-2E7C037CE2D1.jpg
Pergjigje nga: erlehta, Parloté, Passion

Ndjenja e momentit me emoji

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe