A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 39146

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 13-09-2007, 21:04:55
Pse mendon ti se unë heq dorë lehtë nga Lisa? :D :D...Me  siguri do të bëhemi cifti i 3-te në forum. :D...Por  do jemi unë Lisa dhe dy zocka tjera qe i kam. :D :D LOL (prapë numri çift është  :D)

ke do keni për këngëtar? Mos më thuaj Fran Vulaj LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 14-09-2007, 01:51:53
Jo mi jo, do vete t'i kendoj une. :D LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 14-09-2007, 01:54:47
Jo mi jo, do vete t'i kendoj unë. :D LOL

Pse s'thua ti qe do ikim te tere nga dasma heret ne?! LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 14-09-2007, 01:59:23
Jo me ti, se e kam zerin si gjin... ashtu bilbil une. :D LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 14-09-2007, 03:47:11
Jo me ti, se e kam zërin si gjin... ashtu bilbil unë. :D LOL LOL

Ka dhe nga ata bilbila ze-ngjirur mos ki merak ti. :D

#530 ne: 15-09-2007, 20:39:23
Une per vit te ri do i ze deren Ermires si duken bathet :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 16-09-2007, 10:20:37
siç duket u dashka te sjell dhe ket timin...veç ai do beje corap gjithë forumin.... hmmmmm: hmmmmm:

Sille moj, se e bëjmë çorap ne atë... Do ta bëjmë t'i dalë forumi në ëndrra! LOL

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 16-09-2007, 13:53:45
uauuuuu kjo teme tani eshte kthyer ne chit-chat ia ndrrojme titullin atehere,te gjithe e keni kapur kete si shaka apo jo.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#533 ne: 16-09-2007, 14:42:50
uauuuuu kjo teme tani është kthyer ne chit-chat ia ndrrojme titullin atëherë,te gjithë e keni kapur këtë si shaka apo jo.


He mo se do te takohemi nje dite mos baj dert ti :D LOL

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 17-09-2007, 20:40:48
He,pra do e lem nje date..
Charlie je gati ti  :D

#535 ne: 17-09-2007, 21:50:42
kur do takohemi ?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#536 ne: 17-09-2007, 22:04:58
He,pra do e lem një date..
Charlie je gati ti  :D


Gati gati ...vetem me thuaj vendin mua aty me kee :D

#537 ne: 17-09-2007, 22:20:44
aman ere charli me ate ne krahe do vish ti re cuno?????
zbrite re se te keputi ne mes!!!  :D :D :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#538 ne: 17-09-2007, 22:33:11
Edhe pese tjera keshtu si kjoo i mbaj pa problem :D

#539 ne: 17-09-2007, 22:42:51
rri o charli me qafsh..me ka i kokerr molle qe ha n'dite ti po ma 5.... :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#540 ne: 17-09-2007, 22:45:30
Gjithmonë kanë then ruaju nga i urti se ai qe vetëm flet e flet nuk ka gjë prej tij :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 18-09-2007, 00:26:29
Une do iki ne NY neser, do vij te me takoj njeri? :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#542 ne: 18-09-2007, 09:38:06
Hajt hajt se vjen koha edhe per ty fare mos ke dert :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#543 ne: 20-09-2007, 14:12:17
emebelsire te ishe ne L.V do te dergoja dike te te takoje,vallahi Ny eshte i cike larg.sorry sheqerke.. :) ja kalofsh sa me mire.

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 20-09-2007, 14:45:14
Une s'e di ca eshte L.V-ja njehere. :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 20-09-2007, 14:48:38
L. VEGAS. ;)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 20-09-2007, 14:50:36
Pse ne Las Vegas jeton ti??? na dale mo se mos vij andej te luaj ne casino edhe takohemi. Pse s'thua ti qe e gjeta hotelin une?. :P

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#547 ne: 20-09-2007, 14:54:05
jo une nuk jetoj aty po nje shoqja jote e vjeter aty jeton. ;)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 20-09-2007, 14:56:27
jo unë nuk jetoj aty po një shoqja jote e vjetër aty jeton. ;)


uaaaaaaa. ajo i nderron vendet. s'kam folur me te kam qe kurr. po fole, beji te fala shume shume nga une.  :)  :perqafim :perqafim

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 20-09-2007, 14:59:39
patjetër qe do i them qe sonte.pyet vazhdimisht për ty,Vazhdon akoma në forum thot sheqerka? :)

Temat e fundit