A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 22 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 36456

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 13-09-2007, 21:04:55
Pse mendon ti se unë heq dorë lehtë nga Lisa? :D :D...Me  siguri do të bëhemi cifti i 3-te në forum. :D...Por  do jemi unë Lisa dhe dy zocka tjera qe i kam. :D :D LOL (prapë numri çift është  :D)

ke do keni për këngëtar? Mos më thuaj Fran Vulaj LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 14-09-2007, 01:51:53
Jo mi jo, do vete t'i kendoj une. :D LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 14-09-2007, 01:54:47
Jo mi jo, do vete t'i kendoj unë. :D LOL

Pse s'thua ti qe do ikim te tere nga dasma heret ne?! LOL

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 14-09-2007, 01:59:23
Jo me ti, se e kam zerin si gjin... ashtu bilbil une. :D LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 14-09-2007, 03:47:11
Jo me ti, se e kam zërin si gjin... ashtu bilbil unë. :D LOL LOL

Ka dhe nga ata bilbila ze-ngjirur mos ki merak ti. :D

#530 ne: 15-09-2007, 20:39:23
Une per vit te ri do i ze deren Ermires si duken bathet :D

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 16-09-2007, 10:20:37
siç duket u dashka te sjell dhe ket timin...veç ai do beje corap gjithë forumin.... hmmmmm: hmmmmm:

Sille moj, se e bëjmë çorap ne atë... Do ta bëjmë t'i dalë forumi në ëndrra! LOL

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 16-09-2007, 13:53:45
uauuuuu kjo teme tani eshte kthyer ne chit-chat ia ndrrojme titullin atehere,te gjithe e keni kapur kete si shaka apo jo.

 • Postime: 4261

#533 ne: 16-09-2007, 14:42:50
uauuuuu kjo teme tani është kthyer ne chit-chat ia ndrrojme titullin atëherë,te gjithë e keni kapur këtë si shaka apo jo.


He mo se do te takohemi nje dite mos baj dert ti :D LOL

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 17-09-2007, 20:40:48
He,pra do e lem nje date..
Charlie je gati ti  :D

#535 ne: 17-09-2007, 21:50:42
kur do takohemi ?

 • Postime: 4261

#536 ne: 17-09-2007, 22:04:58
He,pra do e lem një date..
Charlie je gati ti  :D


Gati gati ...vetem me thuaj vendin mua aty me kee :D

#537 ne: 17-09-2007, 22:20:44
aman ere charli me ate ne krahe do vish ti re cuno?????
zbrite re se te keputi ne mes!!!  :D :D :D

 • Postime: 4261

#538 ne: 17-09-2007, 22:33:11
Edhe pese tjera keshtu si kjoo i mbaj pa problem :D

#539 ne: 17-09-2007, 22:42:51
rri o charli me qafsh..me ka i kokerr molle qe ha n'dite ti po ma 5.... :P

 • Postime: 4261

#540 ne: 17-09-2007, 22:45:30
Gjithmonë kanë then ruaju nga i urti se ai qe vetëm flet e flet nuk ka gjë prej tij :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 18-09-2007, 00:26:29
Une do iki ne NY neser, do vij te me takoj njeri? :P

 • Postime: 4261

#542 ne: 18-09-2007, 09:38:06
Hajt hajt se vjen koha edhe per ty fare mos ke dert :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#543 ne: 20-09-2007, 14:12:17
emebelsire te ishe ne L.V do te dergoja dike te te takoje,vallahi Ny eshte i cike larg.sorry sheqerke.. :) ja kalofsh sa me mire.

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 20-09-2007, 14:45:14
Une s'e di ca eshte L.V-ja njehere. :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 20-09-2007, 14:48:38
L. VEGAS. ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 20-09-2007, 14:50:36
Pse ne Las Vegas jeton ti??? na dale mo se mos vij andej te luaj ne casino edhe takohemi. Pse s'thua ti qe e gjeta hotelin une?. :P

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#547 ne: 20-09-2007, 14:54:05
jo une nuk jetoj aty po nje shoqja jote e vjeter aty jeton. ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 20-09-2007, 14:56:27
jo unë nuk jetoj aty po një shoqja jote e vjetër aty jeton. ;)


uaaaaaaa. ajo i nderron vendet. s'kam folur me te kam qe kurr. po fole, beji te fala shume shume nga une.  :)  :perqafim :perqafim

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 20-09-2007, 14:59:39
patjetër qe do i them qe sonte.pyet vazhdimisht për ty,Vazhdon akoma në forum thot sheqerka? :)

Temat e fundit