×
Hyrja
Profili

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 36427

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#550 ne: 17-10-2007, 11:10:27
Do ndonjëri/a te takohet me mua këtu ne Tiranë? S'do rri shumë, kështu qe prenotojeni takimin qe me përpara :P

#551 ne: 17-10-2007, 15:12:14
eee.....desha une po ika u largova :)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#552 ne: 18-10-2007, 11:22:14
eee.....desha unë po ika u largova :)

Po mire, eja prape :P

Nejse, kush te doje, te me shkruaje nje MP.

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 12-04-2008, 16:25:09
Ne fund te Korrikut jam ne shqiperi, kush ka qejf tme bej nje ze.

#554 ne: 12-04-2008, 19:51:48
une jo i here....hahaha

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#555 ne: 12-04-2008, 20:45:10
 hmmmmm:
ndoshta po.
mua p.sh. do me pelqente sh 1 dicka e tille.
madje do te doja te takoja dolcen,dreamm dhe kenga ime

 ciao)

#556 ne: 12-04-2008, 23:36:12
do vine ne dasmen time ne el LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 12-04-2008, 23:49:43
 hmmmmm:
do vi edhe une keshtu do te takoja edhe ty

#558 ne: 13-04-2008, 00:06:01
po te la burri im mireahhaaa


mire se te vish


erdha prape une

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 13-04-2008, 11:17:33
do vine ne dasmen time ne el LOL

1 rruge e 100 pune :D :perqafim

pse jo.. :)

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 14-04-2008, 16:12:56
do vine ne dasmen time ne el LOL

Ti Martohesh ne Berat dhe jo ne EL :D

Mishel ty do te takoje, vetem po bere nje foto me 2 gishta larte LOL

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 14-04-2008, 16:18:31
do takohemi tek Kali i Skenderbeut ne Tirane :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#562 ne: 14-04-2008, 18:09:04
Do me pelqente shumë shumë ti takoja disa nga forumistat si kengaime,michel,dreamm ,Dolcen,erlehten,Capkenen,elegancen(se nga humbi ajo),Belinen, edhe me çunat te pijm ndoj kafe me qe nuk ka mundësi te gjihte :D :perqafim

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 14-04-2008, 18:27:28
po varet se kush pagun :D :D :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#564 ne: 14-04-2008, 19:22:31
 hmmmmm:
ajde se po ju qeras une heren e pare.  :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 14-04-2008, 21:01:25
ne rregull po ku te vijm se?
:D :D :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#566 ne: 14-04-2008, 21:18:41
Ok Shumajer  flm,, :D a ben me e shoqeru me uje,, :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#567 ne: 15-04-2008, 17:03:23
Ok Shumajer  flm,, :D a bën me e shoqeru me ujë,, :D

 hmmmmm:
ok. mund ta shoqeroni me uje por vetem me uje depozite se nuk kam me lek.    :D :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 16-04-2008, 19:43:47

   Po, nje nga nje do i takoj.Me disa jame takuar.

 • Postime: 1460

#569 ne: 16-04-2008, 21:10:29
une them me mire Jo.

 • Postime: 12234

#570 ne: 16-04-2008, 23:21:50
Une them se do te takohemi ne darsmen e synetise se Charlit. :D :D

#571 ne: 25-04-2008, 21:33:55
po them andej nga vera sdo bejme keq..sikur te takohemi grupe grupe vec e vec LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 25-04-2008, 22:44:52
jjoooooo  :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 25-04-2008, 23:29:57
po them andej nga vera sdo bëjmë keq..sikur te takohemi grupe grupe veç e veç LOL

dyshe dyshe moj..

Do vishe ne vere te pushtojme EL moj  :D

 • Postime: 1460

#574 ne: 25-04-2008, 23:33:29
Aaa dyshe dyshe jo se nuk poston me njeri ketu ne forum :P

Temat e fundit