A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 40122

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#550 ne: 17-10-2007, 11:10:27
Do ndonjëri/a te takohet me mua këtu ne Tiranë? S'do rri shumë, kështu qe prenotojeni takimin qe me përpara :P

#551 ne: 17-10-2007, 15:12:14
eee.....desha une po ika u largova :)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#552 ne: 18-10-2007, 11:22:14
eee.....desha unë po ika u largova :)

Po mire, eja prape :P

Nejse, kush te doje, te me shkruaje nje MP.

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 12-04-2008, 16:25:09
Ne fund te Korrikut jam ne shqiperi, kush ka qejf tme bej nje ze.

#554 ne: 12-04-2008, 19:51:48
une jo i here....hahaha

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#555 ne: 12-04-2008, 20:45:10
 hmmmmm:
ndoshta po.
mua p.sh. do me pelqente sh 1 dicka e tille.
madje do te doja te takoja dolcen,dreamm dhe kenga ime

 ciao)

#556 ne: 12-04-2008, 23:36:12
do vine ne dasmen time ne el LOL

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 12-04-2008, 23:49:43
 hmmmmm:
do vi edhe une keshtu do te takoja edhe ty

#558 ne: 13-04-2008, 00:06:01
po te la burri im mireahhaaa


mire se te vish


erdha prape une

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 13-04-2008, 11:17:33
do vine ne dasmen time ne el LOL

1 rruge e 100 pune :D :perqafim

pse jo.. :)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 14-04-2008, 16:12:56
do vine ne dasmen time ne el LOL

Ti Martohesh ne Berat dhe jo ne EL :D

Mishel ty do te takoje, vetem po bere nje foto me 2 gishta larte LOL

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 14-04-2008, 16:18:31
do takohemi tek Kali i Skenderbeut ne Tirane :)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#562 ne: 14-04-2008, 18:09:04
Do me pelqente shumë shumë ti takoja disa nga forumistat si kengaime,michel,dreamm ,Dolcen,erlehten,Capkenen,elegancen(se nga humbi ajo),Belinen, edhe me çunat te pijm ndoj kafe me qe nuk ka mundësi te gjihte :D :perqafim

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 14-04-2008, 18:27:28
po varet se kush pagun :D :D :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#564 ne: 14-04-2008, 19:22:31
 hmmmmm:
ajde se po ju qeras une heren e pare.  :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 14-04-2008, 21:01:25
ne rregull po ku te vijm se?
:D :D :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#566 ne: 14-04-2008, 21:18:41
Ok Shumajer  flm,, :D a ben me e shoqeru me uje,, :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#567 ne: 15-04-2008, 17:03:23
Ok Shumajer  flm,, :D a bën me e shoqeru me ujë,, :D

 hmmmmm:
ok. mund ta shoqeroni me uje por vetem me uje depozite se nuk kam me lek.    :D :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 16-04-2008, 19:43:47

   Po, nje nga nje do i takoj.Me disa jame takuar.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#569 ne: 16-04-2008, 21:10:29
une them me mire Jo.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#570 ne: 16-04-2008, 23:21:50
Une them se do te takohemi ne darsmen e synetise se Charlit. :D :D

#571 ne: 25-04-2008, 21:33:55
po them andej nga vera sdo bejme keq..sikur te takohemi grupe grupe vec e vec LOL

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 25-04-2008, 22:44:52
jjoooooo  :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 25-04-2008, 23:29:57
po them andej nga vera sdo bëjmë keq..sikur te takohemi grupe grupe veç e veç LOL

dyshe dyshe moj..

Do vishe ne vere te pushtojme EL moj  :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#574 ne: 25-04-2008, 23:33:29
Aaa dyshe dyshe jo se nuk poston me njeri ketu ne forum :P

Temat e fundit