A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 41492

#575 ne: 26-04-2008, 12:21:42
dyshe dyshe moj..

Do vishe ne vere te pushtojme EL moj  :D
tani une ne vere do jem e lire komplet 2 jave,dhe me gjithe ato plane qe kam bere me duket do perfundoj ne Berat LOL

sigurisht nese do jesh nga muaji korrik(fund korriku do e pushtojme EL)

Une andej e kam koken ....andej figuroj LOL

#576 ne: 26-04-2008, 14:26:18
Une do jem andej nga TR gjithe sezonin e veres, gjthshtu edhe ate te dimrit. hemmmmm. une nga forumi kam takuar ata qe kam dashur me sdua se u bome si parja kuqe LOL LOL

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#577 ne: 26-04-2008, 14:47:40

   Kush donë të më takoj, do jamë ne Durres prej 17 korrik atje, sa do zgjas mvaret prej rrethanave dhe...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#578 ne: 27-04-2008, 20:26:26
une them qe . ;)..nejse me mire nuk po e them mendimin :P

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 28-04-2008, 21:48:07
eheee

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#580 ne: 29-04-2008, 14:58:27
Unë them se do të takohemi ne darsmen e synetise se Charlit. :D :D

Ose ne tenden ...ndryshe edhe une them qe ska shance :D :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 29-04-2008, 20:09:53
unë them qe . ;)..nejse me mirë nuk po e them mendimin :P
------------------------------------------------------------
   Thuaje mos ngurro.Do takohemi apo jo?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#582 ne: 29-04-2008, 21:05:30
ishalla takoheni se une e kam te sigurte qe nuk takoj asnjerin hmmmmm:

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 10-07-2008, 16:44:26
Unë do jem andej nga TR gjithë sezonin e veres, gjthshtu edhe atë te dimrit. hemmmmm. unë nga forumi kam takuar ata qe kam dashur me sdua se u bome si parja kuqe LOL LOL

Edhe mua do me takosh, dua te jap teseren e PD LOL , do te fus ne shtapin elektoral te Lul Bashes :D Po me nje kusht qe te besh nje foto me te 2-ja duart te ngritura perpjet me 2 gishta larte  :P

#584 ne: 10-07-2008, 17:29:42
po berni vetem nese rregullon pango turizmin hahahaha . nuk dua te takoj asnje,pishman jam bere edhe per ata qe kam takuar

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 10-07-2008, 20:29:26
Une do kisha dashur te takoj vetem 10 persona,,,te tjeret heren tjeter,,,,kismet,,, :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#586 ne: 10-07-2008, 20:37:20

  Une deshiroj te te takoj vetem ty, te tjeret ne veren e ardheshme.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 10-07-2008, 20:41:01
edhe ti ishe ne ate 10-she,,, ;)

 • Postime: 91
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 10-07-2008, 21:44:27
Keni organizuar ndonje takim gjer tani apo jo?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 10-07-2008, 21:46:53
Joo akoma,,

 • Postime: 91
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 10-07-2008, 21:50:10
E ca prisni  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 10-07-2008, 21:51:39
shumica janë ne Shqipëri prandaj dhe ne vende te ndryshme te botes,,, :)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#592 ne: 23-07-2008, 16:53:46
Po patjeter. hmmmmm: :perqafim

#593 ne: 01-08-2008, 09:19:33
ishalla takoheni se unë e kam te sigurtë qe nuk takoj asnjerin hmmmmm:
peng me ngeli qe su takuam

Nejse,adresen time te mSN e di.mqs sdo hyj me ne forum ,nese na bie rruga ndonjehere per Shqiperi mund te te takoj(por me kusht)ta zgjedh une vendin ahhahaha LOL


Gjithe te mirat kalamaja.
Qofshit mire

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#594 ne: 01-08-2008, 10:07:14
oooo Capkene mos me cmend komplet se pak kam qene qe kur kam lindur :S

#595 ne: 01-08-2008, 10:15:47
oooo Capkene mos më cmend komplet se pak kam qenë qe kur kam lindur :S
ti ke rene nha shkallet kur ke qene i vogel :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#596 ne: 01-08-2008, 10:18:27
ne fakt pak a shume ashtu eshte,dikush te ka treguar se nuk ka mundesi qe e gjete vet hmmmmm:

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 12-08-2008, 12:52:24
un vetem nje person doja te takoja te benim muhabet live gallata dmth si shok :P

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 12-08-2008, 13:12:18
Ndoshta hmmmmm:

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 12-08-2008, 13:19:50
zuzuna e ke ndar menjen keq eee :P

Temat e fundit