A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 36448

 • Postime: 4261

#600 ne: 12-08-2008, 13:21:07
Unë me disa kisha lënë këto ditë te takohem me ta po nuk kisha kohe ti takoja kështu qee mbeti për vitin tjetër :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 12-08-2008, 13:25:07
Ishalla nuk takohem me asnje vec me 4 veta ;)

 • Postime: 4261

#602 ne: 12-08-2008, 13:27:00
Une ishalla veq me nje takohem kete vit per te tjeret kush e can :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 12-08-2008, 13:29:39
Ehhh :D

 • Postime: 4261

#604 ne: 12-08-2008, 13:30:01
Ehhh dee :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 12-08-2008, 14:16:43
zuzuna e ke ndar menjen keq eee :P
Per ca ketu po e kam nder mendia  ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 23-12-2008, 23:43:21
..pse jo...
nje krahasim mes reales dhe virtuales sdo ishte ide e keqe.. :D :) :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 23-12-2008, 23:51:24
disa prej tyre do ti takoja me qejf :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 24-12-2008, 00:00:20
disa prej tyre do ti takoja me qejf :)

..pikerisht... :) :)

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 24-12-2008, 00:28:58
A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

nese ne kete bote jo atehere ne tjetren ,nese ne tjetren jo ,atehere ndoshta do te takohemi ,sna behet neve vone jemi popull besimtare LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 24-12-2008, 00:37:45
..pikerisht... :) :)

do vij andej nga ty pas 2 muajsh do te takoj patjeter :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 24-12-2008, 10:33:10
do vij andej nga ty pas 2 muajsh do te takoj patjeter :perqafim

..kenaqesiii :engjell:


apo s'behemi nje dore ketejj :D :P

 • Postime: 2173

#612 ne: 24-12-2008, 18:36:02
te behemi 5 vete?. :engjell:.se dora 5 gishta ka Dreamm ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 17-07-2009, 20:39:40
te behemi 5 vete?. :engjell:.se dora 5 gishta ka Dreamm ;)


Why not?? :P  ku je ore ti :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 17-07-2009, 20:47:21
Jo :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 17-07-2009, 21:33:54
yyyy cte takuar se tsunami vete u be  :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 17-07-2009, 21:45:05
une dhe K jemi takuar tashi dua te takoj Shejtanken dhe Miss :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 17-07-2009, 21:52:35
K per Kisss apo Kalipso e kishe fjalen ti cuno?  :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 17-07-2009, 22:02:07
K per Kisss apo Kalipso e kishe fjalen ti cuno?  :D
;)<po smora leje smund ta them>

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 17-07-2009, 22:06:17
aha OK scusami sdoja me fut hundet  :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#620 ne: 17-07-2009, 22:09:36
aha OK scusami sdoja me fut hundet  :D
figurati e ke hunden e mire ti :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 17-07-2009, 22:11:00
po hunde perpjete jam  :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 17-07-2009, 23:09:47
takohemi neser te Skenderbeu, kush te doje bujrum po ja mbajti.:P :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 17-07-2009, 23:12:14
te Skenderbeu me banane apo me gazete ne dore Tipi LOL LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 17-07-2009, 23:13:41
me miser ne dore se ka dale ne mode. :D LOL

Temat e fundit