A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 41485

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 17-07-2009, 23:16:06
miser te zier apo te pjekur LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 17-07-2009, 23:17:22
ore miser te jete. ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 17-07-2009, 23:27:26
pse martohet ndonji knej nga forumi di gje ti  :D LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 17-07-2009, 23:30:34
hahahaaa mire e ke ti po tani ne gusht ska dasma ktej i bi te presesh anej nga qershori  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 17-07-2009, 23:39:44
Lefto i martuar Tipi beqo do e martoje lagjia do e martoje....

Noto i nevrikos s hyn me ktej kurse chorri apapapa moj LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 17-07-2009, 23:43:51
hudh paret se te them une ku ta gjesh  :D LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#631 ne: 17-07-2009, 23:47:59
Jo nuk takohemi... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 17-07-2009, 23:50:14
jo them e une  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#633 ne: 17-07-2009, 23:52:29
Hera e pare pajtohem... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 17-07-2009, 23:53:53
here e pare qe te besoj LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#635 ne: 17-07-2009, 23:55:04
Hera e pare qe e ka mire... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 17-07-2009, 23:56:17
here e pare qe po bi ne gracke  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#637 ne: 18-07-2009, 00:01:26
here e pare qe me ben gracken.... :D

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#638 ne: 18-07-2009, 00:09:54
ndoshta takohemi por se besoj se do ta njohim njeri-tjetrin  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 18-07-2009, 00:10:16
ka gjithmone nje here te pare  :P  :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 18-07-2009, 01:58:43
moj se mora vesh nje gje kete tipin dhe lefton te martuar i kemi apo me nuse ne shtepi dhe koke ne forum :D :D
nga te gjithe me pelqen chori dhe notorius...mes ketyre te dy..zor se vendos ke te marr e ke te le :D

edhe 24 ore ke afat per te vendos :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 18-07-2009, 12:01:56
une sot isha bashke dhe piva nje kafe me nje forumist(poezist) te vjeter...kuptohet me hendrix  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 18-07-2009, 13:18:18
une sot isha bashke dhe piva nje kafe me nje forumist(poezist) te vjeter...kuptohet me hendrix  :D

a do i besh te fala nga une hendrix-it po e takove prap :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#643 ne: 19-07-2009, 10:54:58
patjeter shejtane...sa here qe shkoj tek xhaxhi hendrix do i them te fala nga shejtania  :D...me vjen mire per axhen tim qe ka adhurues po nga ky forum...me te ver8 hendrix meriton lavdata nuk them pse e kam xhaxha por se eshte ver8 ashtu...selam edhe nga une nese e lexon jimi  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 21-07-2009, 00:02:56
patjeter shejtane...sa here qe shkoj tek xhaxhi hendrix do i them te fala nga shejtania  :D...me vjen mire per axhen tim qe ka adhurues po nga ky forum...me te ver8 hendrix meriton lavdata nuk them pse e kam xhaxha por se eshte ver8 ashtu...selam edhe nga une nese e lexon jimi  :D

Axha do te thote qe ai eshte xhaxhai yt?? hmmmmm:

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 21-07-2009, 00:07:43
Po,axha eshte xhaxhai Shejtane.

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 21-07-2009, 00:09:42
Axha do te thote qe ai eshte xhaxhai yt?? hmmmmm:
po bash xhaxhai im dmth vellau i babait...e dua fort :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 21-07-2009, 00:11:17
po bash xhaxhai im dmth vellau i babait...e dua fort :D

hendrix vella  hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 21-07-2009, 00:14:11

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 21-07-2009, 00:15:11

Temat e fundit