×
Hyrja
Profili

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 36421

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 21-07-2009, 13:30:22
do me pelqente t'i takoja ca koka nga forumi  :D

 • Postime: 2173

#651 ne: 14-08-2009, 23:07:21
ke harruar pjeset tjera hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#652 ne: 15-08-2009, 01:18:05
me disa favor jam takuar dhe kaloje shume mire por duhet theksuar se Zejnebja me ka lere shume pershtytpje...kupto het :P

 

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 17-08-2009, 22:55:08
me disa favor jam takuar dhe kaloje shume mire por duhet theksuar se Zejnebja me ka lere shume pershtytpje...kupto het :P

 

kush eshte Zejnebja (?)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 17-08-2009, 23:58:02
nje mace e rre :D tani ne pushime...kuptohet ne bregdetin shqipetar

Zejneb kiss  :-*

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 18-08-2009, 13:49:08
nje mace e rre :D tani ne pushime...kuptohet ne bregdetin shqipetar

Zejneb kiss  :-*

me thuaj ku te shkoj ta takoj meqe ka ardh nga nahia ime  :P :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 18-08-2009, 14:02:22
S'eshte pune,,!!  :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 18-08-2009, 14:38:54
E pse jo ? ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 18-08-2009, 14:57:12
me thuaj ku te shkoj ta takoj meqe ka ardh nga nahia ime  :P :D

me siguri se do nderrojne vend nga Durresi e deri tek saranda apo Butrinti :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 18-08-2009, 15:00:40
lene lene sa e takova ne DR  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 18-08-2009, 15:02:24
hehehe  :D ...cfare pamje kishte ma spjego perafersisht  :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 18-08-2009, 15:04:09
si teto Rita moooo  :D LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 18-08-2009, 15:07:13
 :D mire i paske lexuar temat e kaluara LOL LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 18-08-2009, 15:09:51
pak e shendetshme me kacurrela me floke te kuqe  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 18-08-2009, 15:11:11
LOL LOL fare larg je...me 3go tani cfare sy kishte

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 18-08-2009, 15:13:19
kishte syze dielli nuk ja pashe dot por si jeshil me duket  :D LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 18-08-2009, 15:15:16
O s'po eshte pune bre me u taku,, :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 18-08-2009, 15:16:45
Oqeanin do e takoj neser  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 18-08-2009, 15:20:49
kishte syze dielli nuk ja pashe dot por si jeshil me duket  :D LOL
ne rregull ja qellove ksaj radhe :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 18-08-2009, 15:22:32
ne rregull ja qellove ksaj radhe :D

hahahaa e floket e zeza se u ngatarrova  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 18-08-2009, 15:25:13
po e qelluar...e me 3go tani si u njoftuat  :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 18-08-2009, 15:33:31
Oqeanin do e takoj neser  :D

Me bej nje ze edhe mua ;)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 18-08-2009, 15:38:47
Oqeanin do e takoj neser  :D

Pse,,? ke ber pal me me pa ne ederr a..? :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 18-08-2009, 15:45:12
hahahaaaaa jo kisha plan tjeter  :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 18-08-2009, 15:47:56
hahahaaaaa jo kisha plan tjeter  :D

Ishalla nuk jan si te paret,, :D

Temat e fundit