A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 40123

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 21-07-2009, 13:30:22
do me pelqente t'i takoja ca koka nga forumi  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#651 ne: 14-08-2009, 23:07:21
ke harruar pjeset tjera hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#652 ne: 15-08-2009, 01:18:05
me disa favor jam takuar dhe kaloje shume mire por duhet theksuar se Zejnebja me ka lere shume pershtytpje...kupto het :P

 

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 17-08-2009, 22:55:08
me disa favor jam takuar dhe kaloje shume mire por duhet theksuar se Zejnebja me ka lere shume pershtytpje...kupto het :P

 

kush eshte Zejnebja (?)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 17-08-2009, 23:58:02
nje mace e rre :D tani ne pushime...kuptohet ne bregdetin shqipetar

Zejneb kiss  :-*

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 18-08-2009, 13:49:08
nje mace e rre :D tani ne pushime...kuptohet ne bregdetin shqipetar

Zejneb kiss  :-*

me thuaj ku te shkoj ta takoj meqe ka ardh nga nahia ime  :P :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 18-08-2009, 14:02:22
S'eshte pune,,!!  :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 18-08-2009, 14:38:54
E pse jo ? ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 18-08-2009, 14:57:12
me thuaj ku te shkoj ta takoj meqe ka ardh nga nahia ime  :P :D

me siguri se do nderrojne vend nga Durresi e deri tek saranda apo Butrinti :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 18-08-2009, 15:00:40
lene lene sa e takova ne DR  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 18-08-2009, 15:02:24
hehehe  :D ...cfare pamje kishte ma spjego perafersisht  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 18-08-2009, 15:04:09
si teto Rita moooo  :D LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 18-08-2009, 15:07:13
 :D mire i paske lexuar temat e kaluara LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 18-08-2009, 15:09:51
pak e shendetshme me kacurrela me floke te kuqe  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 18-08-2009, 15:11:11
LOL LOL fare larg je...me 3go tani cfare sy kishte

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 18-08-2009, 15:13:19
kishte syze dielli nuk ja pashe dot por si jeshil me duket  :D LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 18-08-2009, 15:15:16
O s'po eshte pune bre me u taku,, :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 18-08-2009, 15:16:45
Oqeanin do e takoj neser  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 18-08-2009, 15:20:49
kishte syze dielli nuk ja pashe dot por si jeshil me duket  :D LOL
ne rregull ja qellove ksaj radhe :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 18-08-2009, 15:22:32
ne rregull ja qellove ksaj radhe :D

hahahaa e floket e zeza se u ngatarrova  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 18-08-2009, 15:25:13
po e qelluar...e me 3go tani si u njoftuat  :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 18-08-2009, 15:33:31
Oqeanin do e takoj neser  :D

Me bej nje ze edhe mua ;)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 18-08-2009, 15:38:47
Oqeanin do e takoj neser  :D

Pse,,? ke ber pal me me pa ne ederr a..? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 18-08-2009, 15:45:12
hahahaaaaa jo kisha plan tjeter  :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 18-08-2009, 15:47:56
hahahaaaaa jo kisha plan tjeter  :D

Ishalla nuk jan si te paret,, :D

Temat e fundit