A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 30 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 36441

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 29-09-2009, 10:10:05
Hahahahhahahaha, pret deri ne vere? :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 29-09-2009, 10:18:29
Hahahahhahahaha, pret deri ne vere? :D

Po pres,pres,ma mire von se kurr  ;)..veq se dua nje kompenzim pastaj... :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 29-09-2009, 10:19:42
Vec fol ti :D :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 29-09-2009, 10:22:12
Vec fol ti :D :P
ahahahha,,

Po e le per me vone, se gjithsesi e morra pergjigjen.. :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 29-09-2009, 10:23:00
;) :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 29-09-2009, 10:23:11
Kurse une ata qe kam takuar nuk jam zhgenjyer aspak dhe kam shoqeri shume te forte me ta. Une si kam pare me syrin te bukur/a apo te shemtuar/a Hektor  :P
  Une nuk u zhgenjeva per pamjen e tyre, por per karakterin. :(

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 29-09-2009, 10:24:57
  Une nuk u zhgenjeva per pamjen e tyre, por per karakterin. :(

me vjen keq, duhet te dish te zgjedhesh ata qe takon Hektor  :)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 29-09-2009, 10:30:49

   Nejse, po ti si je? :engjell:
   Me pajto me to. :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 29-09-2009, 10:36:14
mire faleminderit ti si je  :P LOL

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 29-09-2009, 10:39:49

  Mire, me nga pak difekte :) ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 29-09-2009, 10:40:37
hajd se difekte te riparueshme duhet te jene  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 29-09-2009, 10:43:14
Dhe si mbet, do takohemi apo jo? :P

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 29-09-2009, 10:43:18

   Po, me ndihmen e shoqerise ;)

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 29-09-2009, 23:39:55
Lefto se mos mbyllet tyneli kete jave prap se qejfi do ngelet komplet per mua prap. LOL LOL

 • Postime: 12234

#739 ne: 29-09-2009, 23:41:40
hahhahahha..E hap une nje tunel te ri....LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 29-09-2009, 23:42:32
hahha pasi i kam hap une do e kesh kollaj ti. LOL LOL

 • Postime: 12234

#741 ne: 29-09-2009, 23:43:31
hahahaa..Une do hapi nje rruge tjeter...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 29-09-2009, 23:45:45
Ncncncnc nuk besoj  :D :P

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 29-09-2009, 23:46:18
hahahaa..Une do hapi nje rruge tjeter...LOL
po te le te mendosh sikur do hapesh rruge te reja mgjth jane te ezauruara. LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 29-09-2009, 23:46:26
ket fundjave do shkoj te takoj Lefton e Kijametin andej nga PRZ kush te doje le te vije te me takoje atje me gjeni  :D

 • Postime: 12234

#745 ne: 29-09-2009, 23:47:22
Ncncncnc nuk besoj  :D :P

hahhaha...As Sales nuk i besonin...LOL


Hajt mo tipi hap une ca me me kthesa... :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#746 ne: 29-09-2009, 23:49:42Hajt mo tipi hap une ca me me kthesa... :D
meqe ke shejtanine andej kete jave dhe nuk do vish po i hap une rruget ketej. LOL LOL

 • Postime: 12234

#747 ne: 29-09-2009, 23:50:35
hahaha..Mos gabo te shkelesh nga rruget e mia.....LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 29-09-2009, 23:52:16
Lefton me dashte Sala e takoj...LOL

 • Postime: 12234

#749 ne: 29-09-2009, 23:54:14
Le Salen hajde me tako vet,apo ma ke friken? :D

Temat e fundit