A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 39050

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 29-09-2009, 10:10:05
Hahahahhahahaha, pret deri ne vere? :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 29-09-2009, 10:18:29
Hahahahhahahaha, pret deri ne vere? :D

Po pres,pres,ma mire von se kurr  ;)..veq se dua nje kompenzim pastaj... :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 29-09-2009, 10:19:42
Vec fol ti :D :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 29-09-2009, 10:22:12
Vec fol ti :D :P
ahahahha,,

Po e le per me vone, se gjithsesi e morra pergjigjen.. :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 29-09-2009, 10:23:00
;) :perqafim

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 29-09-2009, 10:23:11
Kurse une ata qe kam takuar nuk jam zhgenjyer aspak dhe kam shoqeri shume te forte me ta. Une si kam pare me syrin te bukur/a apo te shemtuar/a Hektor  :P
  Une nuk u zhgenjeva per pamjen e tyre, por per karakterin. :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 29-09-2009, 10:24:57
  Une nuk u zhgenjeva per pamjen e tyre, por per karakterin. :(

me vjen keq, duhet te dish te zgjedhesh ata qe takon Hektor  :)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 29-09-2009, 10:30:49

   Nejse, po ti si je? :engjell:
   Me pajto me to. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 29-09-2009, 10:36:14
mire faleminderit ti si je  :P LOL

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 29-09-2009, 10:39:49

  Mire, me nga pak difekte :) ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 29-09-2009, 10:40:37
hajd se difekte te riparueshme duhet te jene  :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 29-09-2009, 10:43:14
Dhe si mbet, do takohemi apo jo? :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 29-09-2009, 10:43:18

   Po, me ndihmen e shoqerise ;)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 29-09-2009, 23:39:55
Lefto se mos mbyllet tyneli kete jave prap se qejfi do ngelet komplet per mua prap. LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#739 ne: 29-09-2009, 23:41:40
hahhahahha..E hap une nje tunel te ri....LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 29-09-2009, 23:42:32
hahha pasi i kam hap une do e kesh kollaj ti. LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#741 ne: 29-09-2009, 23:43:31
hahahaa..Une do hapi nje rruge tjeter...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 29-09-2009, 23:45:45
Ncncncnc nuk besoj  :D :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 29-09-2009, 23:46:18
hahahaa..Une do hapi nje rruge tjeter...LOL
po te le te mendosh sikur do hapesh rruge te reja mgjth jane te ezauruara. LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 29-09-2009, 23:46:26
ket fundjave do shkoj te takoj Lefton e Kijametin andej nga PRZ kush te doje le te vije te me takoje atje me gjeni  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#745 ne: 29-09-2009, 23:47:22
Ncncncnc nuk besoj  :D :P

hahhaha...As Sales nuk i besonin...LOL


Hajt mo tipi hap une ca me me kthesa... :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#746 ne: 29-09-2009, 23:49:42Hajt mo tipi hap une ca me me kthesa... :D
meqe ke shejtanine andej kete jave dhe nuk do vish po i hap une rruget ketej. LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#747 ne: 29-09-2009, 23:50:35
hahaha..Mos gabo te shkelesh nga rruget e mia.....LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 29-09-2009, 23:52:16
Lefton me dashte Sala e takoj...LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#749 ne: 29-09-2009, 23:54:14
Le Salen hajde me tako vet,apo ma ke friken? :D

Temat e fundit