×
Hyrja
Profili

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 36431

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 29-09-2009, 23:58:21
Vallai Lefto si natyre te frikshme te kane pershkruar LOL

 • Postime: 12234

#751 ne: 29-09-2009, 23:59:31
E kane me qellim.... :D..Pa pa e pa prek mos beso...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 30-09-2009, 00:11:22
Ahahah thua mo. Lefto  hmmmmm:  :D

Do e mendoj njehere  :P

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 30-09-2009, 00:12:31
Une te premten nisem per ne shqiperi, nese me shihni ndokush me nje Dress te Ballackut, me folni :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 30-09-2009, 00:22:26
ca ishte ky dress-i se nuk e kuptova une  :P

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 30-09-2009, 00:25:27
Fanela e ekipit te Chelsea-t ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 30-09-2009, 00:25:43
Shejtane jemi qe jemi do te tak bashke te njihemi e prezantohemi ? :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 30-09-2009, 00:27:38
po mire po vesh bluzen e Real Madridit une  :P

shaka ika naten e mire

 • Postime: 12234

#758 ne: 30-09-2009, 00:37:11
Ahahah thua mo. Lefto  hmmmmm:  :D

Do e mendoj njehere  :P

Ende do mendohesh per mua? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 30-09-2009, 00:42:44
Ahahah jo se u binda tani LOL

Lefton do takoj  ;) :D

 • Postime: 12234

#760 ne: 30-09-2009, 00:43:47
Do i ftojme te gjithe  ne darsem? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 30-09-2009, 00:52:11
Pupupu prap do martohem me ty une ? LOL

 • Postime: 12234

#762 ne: 30-09-2009, 00:53:04
Minimum edhe nja 20 here...LOL


 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 30-09-2009, 01:00:01
e mire se po ta organizoj une dasmen atehere ti merru me nusen  :P  LOL

 • Postime: 12234

#764 ne: 30-09-2009, 01:01:03
Nusja e gatshme qe moti.... :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 30-09-2009, 12:23:22
Desha te takohem me Lefton por s'po guxon prej nuses :P

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 30-09-2009, 12:50:51
Do ishte knaqesi e veqant nese dikush na organizon..
ateher do e njofim njeri tjeterin dhe dim qfar ti thom :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 30-09-2009, 13:20:01
Desha te takohem me Lefton por s'po guxon prej nuses :P

njesoj e une dua me taku Lefton por sma mban prej Leftos  :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 30-09-2009, 16:16:18
Do ishte knaqesi e veqant nese dikush na organizon..
ateher do e njofim njeri tjeterin dhe dim qfar ti thom :)
edhe pa te pare di cfare te te them nga ky avatar qe ke vene... A je kaq hot sa kjo foto? LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 03-10-2009, 12:17:20
kete Steriotipin doja te takoja une  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 03-10-2009, 12:57:39
s'behet llaf hic nuk merrem me Shejtanet une. :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 13-10-2009, 23:12:52
Ishalla jo.

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 13-10-2009, 23:17:11
une mendoje se eshte shume pozitive pra do takohemi pse jo... :)  

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 14-10-2009, 00:05:14
Une do te takohesha me disa ketu por jo shume...4-5 mund te jene  :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 14-10-2009, 00:29:12
mund te na 3gosh emrat e tyre... hmmmmm:

Temat e fundit