A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 40124

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 29-09-2009, 23:58:21
Vallai Lefto si natyre te frikshme te kane pershkruar LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#751 ne: 29-09-2009, 23:59:31
E kane me qellim.... :D..Pa pa e pa prek mos beso...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 30-09-2009, 00:11:22
Ahahah thua mo. Lefto  hmmmmm:  :D

Do e mendoj njehere  :P

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 30-09-2009, 00:12:31
Une te premten nisem per ne shqiperi, nese me shihni ndokush me nje Dress te Ballackut, me folni :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 30-09-2009, 00:22:26
ca ishte ky dress-i se nuk e kuptova une  :P

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 30-09-2009, 00:25:27
Fanela e ekipit te Chelsea-t ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 30-09-2009, 00:25:43
Shejtane jemi qe jemi do te tak bashke te njihemi e prezantohemi ? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 30-09-2009, 00:27:38
po mire po vesh bluzen e Real Madridit une  :P

shaka ika naten e mire

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#758 ne: 30-09-2009, 00:37:11
Ahahah thua mo. Lefto  hmmmmm:  :D

Do e mendoj njehere  :P

Ende do mendohesh per mua? :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 30-09-2009, 00:42:44
Ahahah jo se u binda tani LOL

Lefton do takoj  ;) :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#760 ne: 30-09-2009, 00:43:47
Do i ftojme te gjithe  ne darsem? :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 30-09-2009, 00:52:11
Pupupu prap do martohem me ty une ? LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#762 ne: 30-09-2009, 00:53:04
Minimum edhe nja 20 here...LOL


 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 30-09-2009, 01:00:01
e mire se po ta organizoj une dasmen atehere ti merru me nusen  :P  LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#764 ne: 30-09-2009, 01:01:03
Nusja e gatshme qe moti.... :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 30-09-2009, 12:23:22
Desha te takohem me Lefton por s'po guxon prej nuses :P

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 30-09-2009, 12:50:51
Do ishte knaqesi e veqant nese dikush na organizon..
ateher do e njofim njeri tjeterin dhe dim qfar ti thom :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 30-09-2009, 13:20:01
Desha te takohem me Lefton por s'po guxon prej nuses :P

njesoj e une dua me taku Lefton por sma mban prej Leftos  :P

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 30-09-2009, 16:16:18
Do ishte knaqesi e veqant nese dikush na organizon..
ateher do e njofim njeri tjeterin dhe dim qfar ti thom :)
edhe pa te pare di cfare te te them nga ky avatar qe ke vene... A je kaq hot sa kjo foto? LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 03-10-2009, 12:17:20
kete Steriotipin doja te takoja une  :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 03-10-2009, 12:57:39
s'behet llaf hic nuk merrem me Shejtanet une. :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 13-10-2009, 23:12:52
Ishalla jo.

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 13-10-2009, 23:17:11
une mendoje se eshte shume pozitive pra do takohemi pse jo... :)  

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 14-10-2009, 00:05:14
Une do te takohesha me disa ketu por jo shume...4-5 mund te jene  :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 14-10-2009, 00:29:12
mund te na 3gosh emrat e tyre... hmmmmm:

Temat e fundit