A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 32 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 36477

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 14-10-2009, 09:09:55
Une do te takohesha me disa ketu por jo shume...4-5 mund te jene  :)

 :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 14-10-2009, 09:16:47

  A jame une njeri prej tyre? :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 14-10-2009, 11:35:52

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 14-10-2009, 11:36:25
mund te na 3gosh emrat e tyre... hmmmmm:

Sigurisht qe ti je nje prej tyre ... ;)

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 14-10-2009, 11:52:30
Mendoj ne vitin 2010 thon se do behet kijameti,,e jemi krejt ne boten tjeter ndoshta atje skemi pc e takohemi live, ma mir se ne forum,,,ndryshe nuk do te ndodh kurr qe te takohemi  :D LOL

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 14-10-2009, 11:54:29
:D

Shiko anash aty jam edhe une Shejtani do me takosh mua ? hmmmmm: ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 27-02-2010, 00:09:02
Why Not??  :D :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 27-02-2010, 11:19:43
po po do takohemi dikur...

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 27-02-2010, 11:49:42
Do takohemi ne 2012, ne 100 vjetorin e Shtetit Shqiptar :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 27-02-2010, 13:23:02
Do takohemi ne 2012, ne 100 vjetorin e Shtetit Shqiptar :P

ce ke kap keq me kete 2012 ti ore :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 27-02-2010, 16:41:14
pa takuar e 3- 4 nga forumi sbie rehat jo  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 27-02-2010, 16:44:31
Po, dhe ca dua ti takoj...

 • Postime: 72

#787 ne: 27-02-2010, 21:24:57
Do kisha kenaqesi qe rastesisht te takoheshim te gjithe ne pjestaret e forumit.
Dhe me e bukura ne nje kafe ku une si me e madhja, ndryshe si nana juaj te isha ne krye te tavolines  te benim humor ose te tregonim barsaleta [si i thone nga Vlora vence]  te cilat ne larg atdheut na mungojne shume.

ju uroj te gjitheve shendet .  :pafshim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 14-11-2010, 20:15:20
Pse jo...tash qe mori fund dhe kjo puna e vizave. :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#789 ne: 14-11-2010, 20:17:59
vullnet te keni se c'do gje eshte e mundur LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 14-11-2010, 20:18:51
Pse jo...tash qe mori fund dhe kjo puna e vizave.

tash qe u hoqen vizat ne Londer kam me shku ti ze deren dreamm-it :P LOL

p.s. per ne shqiptaret do futet Anglia ne shengen :P :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 14-11-2010, 20:22:57
Ti s'ke lidhje me vizat :D
Bujrum!!! :D..do zihemi kush te perdore pc-ne, LOL une, ti apo Dr. LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 14-11-2010, 20:24:38
Ti s'ke lidhje me vizat
Bujrum!!! ..do zihemi kush te perdore pc-ne, LOL une, ti apo Dr.

haahaa po moj ti e di problemin tim parackat e jo vizat :P hahahaaa

kam vendos qe ne vendet shengen nuk kam per te ik keto 2 muaj keshtu qe forumista te shteteve jo shengen mund te takohemi bashke :P LOL

 • Postime: 72

#793 ne: 14-11-2010, 20:41:55
Jeta ka dhe cudira ,vetem kur mund te jemi pran njeri-tjetrit.

 • Postime: 12234

#794 ne: 15-11-2010, 01:19:04
Po do i ftoj te gjithe ne darsem te me vijne.... :D

 • Postime: 2173

#795 ne: 15-11-2010, 12:26:12
pa takuar e 3- 4 nga forumi sbie rehat jo  :P
..te takohemi bashke nuk do keni nevoje per asnje tjeter,te jesh e sigurte ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 15-11-2010, 12:27:21
..te takohemi bashke nuk do keni nevoje per asnje tjeter,te jesh e sigurte ;)

ne c'kuptim  :-[

 • Postime: 2173

#797 ne: 15-11-2010, 12:28:07
ne all drejtime :perqafim

 • Postime: 1498

#798 ne: 15-11-2010, 12:28:40
une mendoj qe po,do te kemi mundesi te takohemi,ne fakt ne po planifikojme nje takim kete jave...... :)

 • Postime: 2173

#799 ne: 15-11-2010, 12:30:01
kush ju moj..ta marrim vesh njehere? hmmmmm:

Temat e fundit