A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 39202

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 14-10-2009, 09:09:55
Une do te takohesha me disa ketu por jo shume...4-5 mund te jene  :)

 :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 14-10-2009, 09:16:47

  A jame une njeri prej tyre? :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 14-10-2009, 11:35:52

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 14-10-2009, 11:36:25
mund te na 3gosh emrat e tyre... hmmmmm:

Sigurisht qe ti je nje prej tyre ... ;)

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 14-10-2009, 11:52:30
Mendoj ne vitin 2010 thon se do behet kijameti,,e jemi krejt ne boten tjeter ndoshta atje skemi pc e takohemi live, ma mir se ne forum,,,ndryshe nuk do te ndodh kurr qe te takohemi  :D LOL

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 14-10-2009, 11:54:29
:D

Shiko anash aty jam edhe une Shejtani do me takosh mua ? hmmmmm: ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 27-02-2010, 00:09:02
Why Not??  :D :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 27-02-2010, 11:19:43
po po do takohemi dikur...

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 27-02-2010, 11:49:42
Do takohemi ne 2012, ne 100 vjetorin e Shtetit Shqiptar :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 27-02-2010, 13:23:02
Do takohemi ne 2012, ne 100 vjetorin e Shtetit Shqiptar :P

ce ke kap keq me kete 2012 ti ore :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 27-02-2010, 16:41:14
pa takuar e 3- 4 nga forumi sbie rehat jo  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 27-02-2010, 16:44:31
Po, dhe ca dua ti takoj...

 • Postime: 73
 • Karma: +1/-0

#787 ne: 27-02-2010, 21:24:57
Do kisha kenaqesi qe rastesisht te takoheshim te gjithe ne pjestaret e forumit.
Dhe me e bukura ne nje kafe ku une si me e madhja, ndryshe si nana juaj te isha ne krye te tavolines  te benim humor ose te tregonim barsaleta [si i thone nga Vlora vence]  te cilat ne larg atdheut na mungojne shume.

ju uroj te gjitheve shendet .  :pafshim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 14-11-2010, 20:15:20
Pse jo...tash qe mori fund dhe kjo puna e vizave. :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#789 ne: 14-11-2010, 20:17:59
vullnet te keni se c'do gje eshte e mundur LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 14-11-2010, 20:18:51
Pse jo...tash qe mori fund dhe kjo puna e vizave.

tash qe u hoqen vizat ne Londer kam me shku ti ze deren dreamm-it :P LOL

p.s. per ne shqiptaret do futet Anglia ne shengen :P :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 14-11-2010, 20:22:57
Ti s'ke lidhje me vizat :D
Bujrum!!! :D..do zihemi kush te perdore pc-ne, LOL une, ti apo Dr. LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 14-11-2010, 20:24:38
Ti s'ke lidhje me vizat
Bujrum!!! ..do zihemi kush te perdore pc-ne, LOL une, ti apo Dr.

haahaa po moj ti e di problemin tim parackat e jo vizat :P hahahaaa

kam vendos qe ne vendet shengen nuk kam per te ik keto 2 muaj keshtu qe forumista te shteteve jo shengen mund te takohemi bashke :P LOL

 • Postime: 73
 • Karma: +1/-0

#793 ne: 14-11-2010, 20:41:55
Jeta ka dhe cudira ,vetem kur mund te jemi pran njeri-tjetrit.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#794 ne: 15-11-2010, 01:19:04
Po do i ftoj te gjithe ne darsem te me vijne.... :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#795 ne: 15-11-2010, 12:26:12
pa takuar e 3- 4 nga forumi sbie rehat jo  :P
..te takohemi bashke nuk do keni nevoje per asnje tjeter,te jesh e sigurte ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 15-11-2010, 12:27:21
..te takohemi bashke nuk do keni nevoje per asnje tjeter,te jesh e sigurte ;)

ne c'kuptim  :-[

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#797 ne: 15-11-2010, 12:28:07
ne all drejtime :perqafim

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#798 ne: 15-11-2010, 12:28:40
une mendoj qe po,do te kemi mundesi te takohemi,ne fakt ne po planifikojme nje takim kete jave...... :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#799 ne: 15-11-2010, 12:30:01
kush ju moj..ta marrim vesh njehere? hmmmmm:

Temat e fundit