A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 39052

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#800 ne: 15-11-2010, 12:32:12
kush ju moj..ta marrim vesh njehere? hmmmmm:
ne,te rrethit tone...mendoj te vendbanimit......ej ani dhe ju nese keni mundesi..... :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#801 ne: 15-11-2010, 12:34:11
po thuaje cope ...pa pika.. hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 15-11-2010, 12:35:53
ne,te rrethit tone...mendoj te vendbanimit......ej ani dhe ju nese keni mundesi..... :)

na jep adresen se vij dhe une me grencen :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#803 ne: 15-11-2010, 12:37:24
takohemi bashke ne..pastaj takojme te tjeret...mire? ;)
megjithese nuk besoj se do kesh nevoje :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#804 ne: 15-11-2010, 12:37:53
seriozisht e kam,ejani....
Ju presim ketu dikundi rreth liqenit te Ohrit.... :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 15-11-2010, 12:38:48
mos u mburr shume se mos perdredhesh kemben e sja del dot pastaj :D LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#806 ne: 15-11-2010, 12:40:43
me eshte bere teper elastik nga perdredhjet,ka fitu imunitet  :-[..kemba nga perdredhjet :P

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#807 ne: 15-11-2010, 12:41:47
seriozisht e kam,ejani....
Ju presim ketu dikundi rreth liqenit te Ohrit.... :perqafim

edhe ti o i fton te gjithe ose nuk fton asnje ... :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#808 ne: 15-11-2010, 12:43:31
eshte shume bujare Vox :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 15-11-2010, 12:43:36
seriozisht e kam,ejani....
Ju presim ketu dikundi rreth liqenit te Ohrit.... :perqafim

po me ra rruga anej do te lajmerohem ... flm per ftesen  :perqafim

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#810 ne: 15-11-2010, 12:44:09
edhe ti o i fton te gjithe ose nuk fton asnje ... :P
PO,pra ftesa i drejtohet te gjithve,mirepo sjane te gjithe ketu tani.....por ti mos u merzit,i ftuar je :D

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#811 ne: 15-11-2010, 12:54:33


sa e mire qe je.....  :P  ma hoqe merzine me kte ftesen tane  :P

tani na thuaj kordinatat ku te gjejme ty ? :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#812 ne: 15-11-2010, 12:55:14
ouuuuuuu.. :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#813 ne: 15-11-2010, 15:49:29

sa e mire qe je.....  :P  ma hoqe merzine me kte ftesen tane  :P

tani na thuaj kordinatat ku te gjejme ty ? :D

Eeeee aty ne jug perendim te vendit.....prane nje liqeni.... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 15-11-2010, 17:56:30
Eeeee aty ne jug perendim te vendit.....prane nje liqeni.... :P

Struga?

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#815 ne: 17-11-2010, 12:53:19

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 17-11-2010, 16:06:04
une them te takohemi per 10 vjetorin e zeriyt lol hahahaha

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 18-11-2010, 00:32:05
Posiiiiiiiiiiiiiii  :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#818 ne: 18-11-2010, 10:40:29
une them te takohemi pas 50 vjetesh qe nga ky moment :-[

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 18-11-2010, 12:19:00
une them te takohemi pas 50 vjetesh qe nga ky moment :-[

kur te beje gjeli ko*e ve thua ti :d

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#820 ne: 18-11-2010, 12:24:37
nuk e kam fjalen per takimin me ty moj ;)
se bashke do takohemi keto dite mendoj hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#821 ne: 18-11-2010, 12:25:45
po po vend takimi te urra e Limuthit :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#822 ne: 18-11-2010, 12:27:17
mos me ngatrro me urat..perjashtim ben vetem ura mbi lumin VALBONE :P

 • Postime: 73
 • Karma: +1/-0

#823 ne: 19-11-2010, 00:36:25
Me shpres te ZOTIT ndoshta takohmi

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 19-11-2010, 00:37:39
Une spo takoje dote keto qe i kam ketu afer, e jo me ju!
Sme ngel aq shume kohe per ju!

Temat e fundit