A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 33 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 36458

 • Postime: 1498

#800 ne: 15-11-2010, 12:32:12
kush ju moj..ta marrim vesh njehere? hmmmmm:
ne,te rrethit tone...mendoj te vendbanimit......ej ani dhe ju nese keni mundesi..... :)

 • Postime: 2173

#801 ne: 15-11-2010, 12:34:11
po thuaje cope ...pa pika.. hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 15-11-2010, 12:35:53
ne,te rrethit tone...mendoj te vendbanimit......ej ani dhe ju nese keni mundesi..... :)

na jep adresen se vij dhe une me grencen :P

 • Postime: 2173

#803 ne: 15-11-2010, 12:37:24
takohemi bashke ne..pastaj takojme te tjeret...mire? ;)
megjithese nuk besoj se do kesh nevoje :D

 • Postime: 1498

#804 ne: 15-11-2010, 12:37:53
seriozisht e kam,ejani....
Ju presim ketu dikundi rreth liqenit te Ohrit.... :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 15-11-2010, 12:38:48
mos u mburr shume se mos perdredhesh kemben e sja del dot pastaj :D LOL

 • Postime: 2173

#806 ne: 15-11-2010, 12:40:43
me eshte bere teper elastik nga perdredhjet,ka fitu imunitet  :-[..kemba nga perdredhjet :P

 • Postime: 277

#807 ne: 15-11-2010, 12:41:47
seriozisht e kam,ejani....
Ju presim ketu dikundi rreth liqenit te Ohrit.... :perqafim

edhe ti o i fton te gjithe ose nuk fton asnje ... :P

 • Postime: 2173

#808 ne: 15-11-2010, 12:43:31
eshte shume bujare Vox :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 15-11-2010, 12:43:36
seriozisht e kam,ejani....
Ju presim ketu dikundi rreth liqenit te Ohrit.... :perqafim

po me ra rruga anej do te lajmerohem ... flm per ftesen  :perqafim

 • Postime: 1498

#810 ne: 15-11-2010, 12:44:09
edhe ti o i fton te gjithe ose nuk fton asnje ... :P
PO,pra ftesa i drejtohet te gjithve,mirepo sjane te gjithe ketu tani.....por ti mos u merzit,i ftuar je :D

 • Postime: 277

#811 ne: 15-11-2010, 12:54:33


sa e mire qe je.....  :P  ma hoqe merzine me kte ftesen tane  :P

tani na thuaj kordinatat ku te gjejme ty ? :D

 • Postime: 2173

#812 ne: 15-11-2010, 12:55:14
ouuuuuuu.. :D

 • Postime: 1498

#813 ne: 15-11-2010, 15:49:29

sa e mire qe je.....  :P  ma hoqe merzine me kte ftesen tane  :P

tani na thuaj kordinatat ku te gjejme ty ? :D

Eeeee aty ne jug perendim te vendit.....prane nje liqeni.... :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 15-11-2010, 17:56:30
Eeeee aty ne jug perendim te vendit.....prane nje liqeni.... :P

Struga?

 • Postime: 1498

#815 ne: 17-11-2010, 12:53:19

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 17-11-2010, 16:06:04
une them te takohemi per 10 vjetorin e zeriyt lol hahahaha

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 18-11-2010, 00:32:05
Posiiiiiiiiiiiiiii  :P

 • Postime: 2173

#818 ne: 18-11-2010, 10:40:29
une them te takohemi pas 50 vjetesh qe nga ky moment :-[

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 18-11-2010, 12:19:00
une them te takohemi pas 50 vjetesh qe nga ky moment :-[

kur te beje gjeli ko*e ve thua ti :d

 • Postime: 2173

#820 ne: 18-11-2010, 12:24:37
nuk e kam fjalen per takimin me ty moj ;)
se bashke do takohemi keto dite mendoj hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#821 ne: 18-11-2010, 12:25:45
po po vend takimi te urra e Limuthit :D

 • Postime: 2173

#822 ne: 18-11-2010, 12:27:17
mos me ngatrro me urat..perjashtim ben vetem ura mbi lumin VALBONE :P

 • Postime: 72

#823 ne: 19-11-2010, 00:36:25
Me shpres te ZOTIT ndoshta takohmi

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 19-11-2010, 00:37:39
Une spo takoje dote keto qe i kam ketu afer, e jo me ju!
Sme ngel aq shume kohe per ju!

Temat e fundit