×
Hyrja
Profili

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 36426

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 19-11-2010, 19:15:06
ncncncnnc....E neve nuk na fton...... :P

Ty do te ftoj bashke me Miss mbas dasmes te kolltuku i kuq :d

LOL

 • Postime: 12234

#851 ne: 19-11-2010, 19:16:36
Ca? hmmmmm:


Qe jemi treshi persheshi.... :D

Ty do te ftoj bashke me Miss mbas dasmes te kolltuku i kuq :d

LOL


Tybe pa e provu ate kolltuk  nuk e sjell Missin ku e di se ca behet... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 19-11-2010, 19:20:10
Sme le komshiu me te fut ne banese pa gruan ty :P LOL

 • Postime: 12234

#853 ne: 19-11-2010, 19:21:45
Po he ihere te takohemi e pastaj i tregojme komshiut....LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 19-11-2010, 19:23:37
rri roje te dera e pallatit komshiu :D LOL

 • Postime: 12234

#855 ne: 19-11-2010, 19:24:44
Hyj nga dritaret,jam si spidermani une.... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 19-11-2010, 19:25:24
po fluturimin e ke mesuar se jam shume lart une LOL

 • Postime: 12234

#857 ne: 19-11-2010, 19:26:16
Sa me lart aq me mire,eshte pamje e bukur.... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 19-11-2010, 19:27:31
ne dasmen e mashtrusit e te missit do jem patjeter... kush do te me takoje atje do me gjeje :P

LOL

 • Postime: 12234

#859 ne: 19-11-2010, 19:28:47
hahaah....Jo tybe paprovu ate kolltuk nuk e bej darsmen.... :D

 • Postime: 72

#860 ne: 20-11-2010, 01:12:12
Do kisha deshire mjaft,po desh ZOTI !

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 21-11-2010, 01:09:50
Myvela po te ra rruga ne TR lajmerohu

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#862 ne: 21-11-2010, 01:15:27
Shej ja se erdhi pranvera :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#863 ne: 21-11-2010, 01:17:45
Ne pranvere do jem ne hene une :d LOL

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#864 ne: 21-11-2010, 01:20:32
Ne pranvere do jem ne hene une :d LOL
Po pra, do te nisemi bashke :P, vetem une  ti dhe Hena :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 21-11-2010, 01:21:30
wow sa romantik njoni :d

zhduku dreq :P LOL

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#866 ne: 21-11-2010, 01:24:48
Hiqu shejtan :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 21-11-2010, 01:25:26
Them se mund te behen sakrifivca per disa zocka :D

 • Postime: 1498

#868 ne: 22-11-2010, 13:02:08
Une spo takoje dote keto qe i kam ketu afer, e jo me ju!
Sme ngel aq shume kohe per ju!


Fatkeqsisht,as mu sme hec!Mirepo besoj qe nje dite,do te realizohet dhe kjo.... :P

 • Postime: 1159
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 22-11-2010, 13:09:27
mund te ndodh te takohemi rastesisht ose mund te takohemi duke caktuar takimin ne ndonje vend.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#870 ne: 22-11-2010, 23:26:29
Kur do te donit vete ju, vec te heneve. Te heneve gjithcka me shkon prapesht

 • Postime: 12234

#871 ne: 24-11-2010, 18:11:05
Do takohemi ne  synetine time.... :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#872 ne: 16-12-2010, 02:46:43
ndoshta edhe jemi takuar,,,duke mos njohur njeri-tjetrin apo jo! :P

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull

#873 ne: 16-12-2010, 16:40:00
Kur te behet Kijameti po LOL

 • Postime: 1215

#874 ne: 26-12-2010, 01:19:08
jemi takuar jemi takuar :D

Temat e fundit