A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?! - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

A thua a do të takohemi ndonjëherë ne forumistat?!

· 1291 · 41493

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#875 ne: 26-12-2010, 01:28:47
Si jo lol...
Aman cte takuar hahahah ne msn me kamer hahahahah

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#876 ne: 26-12-2010, 01:31:29
ose ne rruge,nje pershendetje...un per vete kam takuar disa..rri ti rri lool hahaha

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 26-12-2010, 01:33:29
une kam takuar njeren ne TV hahahahah aman ca takimi hahahah

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#878 ne: 26-12-2010, 01:35:19
aahaahahaha takim special qenka hahahaaha :D:D:D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#879 ne: 26-12-2010, 01:36:07
Normal, rezulucioni HD lol

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#880 ne: 26-12-2010, 01:39:20
 :D tash me ka mbet vec nje person qe duhet te takoj :D nga forumi ;) :perqafim

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#881 ne: 26-12-2010, 02:01:40
Kurse une pa takuar njeren lol mesiguri do e takoje ne Stadion Te Manchetser United ne ndonje finale lol

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#882 ne: 26-12-2010, 02:05:59
hahahaaha ;)

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 29-12-2010, 16:15:15
shpresa e fundit vdes

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 29-12-2010, 17:28:10
Kurse une pa takuar njeren lol mesiguri do e takoje ne Stadion Te Manchetser United ne ndonje finale lol

Me bej edhe nje ze mua, :D nje rruge e 3 pune. :D :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#885 ne: 29-12-2010, 19:13:50
shpresa e fundit vdes
...vdeksh ti para shpreses :-[

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 31-12-2010, 17:23:10
...mbase ky vit na ben mbare :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 31-12-2010, 18:01:16
une dua te takoje nje here ket dreamm lol aman jo me laptop perpara por ne ambient familjar hahaha

kurse kete Shejtanen, dua tja pi nje here nje kafe lol...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 01-01-2011, 13:46:18
 :D :D why not? :P

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#889 ne: 02-01-2011, 14:43:43
Pse s'thate ju kishim festuar bashke vitin e ri ketu ne tr :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 02-01-2011, 14:47:40
une dua te takoje nje here ket dreamm lol aman jo me laptop perpara por ne ambient familjar hahaha

kurse kete Shejtanen, dua tja pi nje here nje kafe lol...

Po mo me qumesht apo pa qumesht e pi :P
 :perqafim

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 02-01-2011, 15:46:32
Nuk me prish pune. e rendesishmje eshte ti dhe kafja ne tavolin heheheh

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#892 ne: 12-01-2011, 23:10:34
Me kismet ne vere ne shqiperi do jem, ndoshta takohem me ndonje(nuk i dihet) :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 12-01-2011, 23:13:08
Me disa patjeter

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#894 ne: 12-01-2011, 23:24:42
une kam deshir shum qe te takohem por se di sa do te mundem me realizu kete premtim qe i kam ber vetes

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#895 ne: 22-01-2011, 15:28:11
Aiiii edhe ti Cami ende kurgjo nuk bere :D :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 02-02-2011, 21:29:15
Cami, po cte mungon?
liberalizo vizat, hahaha doja te thoja mendimet hahaha dhe vendimet :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#897 ne: 02-02-2011, 21:41:32
Mos sot, mot do takohemi :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#898 ne: 03-02-2011, 11:38:02
nuk e di ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 11-02-2011, 15:32:44
Yepppp!!!!! :)

Temat e fundit