A tradheton anetari i mesiperm? - 41 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170170

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170170

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 20-09-2007, 19:13:32
Eleganca mos dil nga tema.. ;)


Kjo tradheton për HObby  :P

Une s'po dilja nga tema moj. Ne lidhje me tradhetine dhe anetarin siper meje, po flisja.

Ti TRADHETON por edhe JO. Kaq. :)


 :perqafim

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1001 ne: 20-09-2007, 21:53:45
Vallaj, s'besoj se e bo kjo nji gjo te till. Edhe po ta bente, nga zorri do e bente, jo nga qefi. :D

 • Postime: 4261

#1002 ne: 20-09-2007, 22:38:48
Sdin :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 21-09-2007, 06:37:47
Ky di qe cke me te vec mos na meso ne se jemi njerez te mire e besnike ne. :d

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1004 ne: 21-09-2007, 20:29:49
jo jo eshte shume trustworthy :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 21-09-2007, 20:33:01
Kjo kingia nuk tradheton dhe po e tradhetuan, kane pune me mua, pastaj.  :perqafim

 • Postime: 12234

#1006 ne: 21-09-2007, 20:51:24
Ate Lepurushen e kam tradhetuar vetem nja 50 here. :D :D

Kjo lart meje tradheton  vetem kur fle. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1007 ne: 21-09-2007, 21:06:22
Atë Lepurushen e kam tradhetuar vetëm nja 50 here. :D :D

Kjo lart meje tradheton  vetëm kur fle. :D

Do te te hyj dore ty, me duket. :d :d :d

Ky tradheton si kur fle edhe kur eshte zgjuar.

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1008 ne: 21-09-2007, 22:42:17
S'ma mbush synin. :D

#1009 ne: 21-09-2007, 22:54:33
edhe e diskutoni????


Pa diskuringu qe PO  :D

 • Postime: 4261

#1010 ne: 21-09-2007, 23:01:55
Ska mundesi :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 21-09-2007, 23:18:42
shkurt e shqip???   PO... :D

 • Postime: 4261

#1012 ne: 21-09-2007, 23:21:38
Vetem me sy tradheton kjooo :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 21-09-2007, 23:24:46
hahhaahha..ky me te gjitha... ;)

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1014 ne: 22-09-2007, 02:16:54
me asnjë mënyrë.  :)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1015 ne: 22-09-2007, 03:28:26
Ncuk. :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1016 ne: 22-09-2007, 13:53:51
ky nuk punon sot. :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 22-09-2007, 13:59:07
..ky cdo here.. :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1018 ne: 22-09-2007, 14:10:52
kjo jo ne kete moment  :P :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1019 ne: 22-09-2007, 14:12:47
vdes un ne kete moment nese ky nuk tradheton.... :P

#1020 ne: 22-09-2007, 14:27:14
te gjitha gjasat i ka!

 • Postime: 4261

#1021 ne: 22-09-2007, 15:46:04
Kjo nuk e ka asnje gjase :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1022 ne: 22-09-2007, 18:58:32
Ky ka shume gjasa qe po dhe si perfundim PO - Tradheton! LOL

 • Postime: 12234

#1023 ne: 22-09-2007, 19:56:25
Ncukkkkkkk. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1024 ne: 22-09-2007, 22:06:48
yessssssssssss :D
 

Temat e fundit