A tradheton anetari i mesiperm? - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170060

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170060

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1025 ne: 23-09-2007, 03:04:47
pa diskutim........... ......


qe jo :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 23-09-2007, 07:33:12
Ky i bekuari e ka bekuar Zoti me vetine per te tradhetuar. LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1027 ne: 23-09-2007, 14:16:19
nope

 • Postime: 4261

#1028 ne: 23-09-2007, 14:54:37
yup :D

 • Postime: 2173

#1029 ne: 23-09-2007, 19:09:58
Femra jo njehere,defekt natyror(i shkreti) :D

 • Postime: 4261

#1030 ne: 23-09-2007, 21:20:49
Sdin :D

 • Postime: 12234

#1031 ne: 23-09-2007, 21:22:38
Nuk ka mjete. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1032 ne: 23-09-2007, 21:24:20
1000 per 100... ;)

 • Postime: 4261

#1033 ne: 23-09-2007, 21:24:58
Ska guxim :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1034 ne: 23-09-2007, 21:26:24
hi boys

ky me guxim.... :D

 • Postime: 12234

#1035 ne: 24-09-2007, 02:02:30
I duhet kurajo. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1036 ne: 24-09-2007, 02:13:17
Ky e ka edhe kurajon, edhe guximin, edhe zemren. ;)

 • Postime: 12234

#1037 ne: 24-09-2007, 02:15:22
Nuk eshte e prodhuar per ate pune. ;)

#1038 ne: 24-09-2007, 12:49:30
patjeter qe PO

 • Postime: 4261

#1039 ne: 24-09-2007, 14:22:36
Nuk mundet :D

 • Postime: 2173

#1040 ne: 24-09-2007, 17:36:33
vetem ate qe ka mbapa,sa mundet :D

 • Postime: 4261

#1041 ne: 24-09-2007, 18:13:01
S'din

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1042 ne: 25-09-2007, 13:04:12
eshte i lodhur. :P

#1043 ne: 25-09-2007, 13:08:46
i fresket per kesi gjerash  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1044 ne: 25-09-2007, 13:58:06
Nuk ka gjasa qe jo. :P

#1045 ne: 25-09-2007, 14:04:42
ehe...tradheton  :D :D :D :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1046 ne: 25-09-2007, 14:05:20
Ky lart i lodhur nga tradhetite

#1047 ne: 25-09-2007, 14:10:12
ky tradheton dhe shume  :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1048 ne: 25-09-2007, 16:15:50
kjo me plot gojen  :D

 • Postime: 2173

#1049 ne: 25-09-2007, 17:02:39
nuk me duket nga ata hmmmmm:

Temat e fundit