A tradheton anetari i mesiperm? - 448 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170017

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170017

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#11175 ne: 12-12-2011, 14:15:45
25 ore ne 25 ore  :P

 • Postime: 2173

#11176 ne: 12-12-2011, 14:18:41
2 x dite pas buke :P

 • Postime: 12743

#11177 ne: 12-12-2011, 14:22:16
ky vetem kur i jep leje Capi LOL

 • Postime: 2173

#11178 ne: 12-12-2011, 14:23:50
joo :(
(megjithese pak e besojne :P)

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#11179 ne: 12-12-2011, 14:24:43
2 x dite pas buke :P
Po une nje here  ne dite ha LOL LOL  :D buke

 • Postime: 2173

#11180 ne: 12-12-2011, 14:27:47
ka ca dite qe jo... :S

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#11181 ne: 12-12-2011, 14:29:56
ka ca dite qe jo... :S
Ti sikur hedh filxhan per mua nga e gjete  :D

 • Postime: 2173

#11182 ne: 12-12-2011, 14:31:53
shpirti im fluturon shpesh here ne ato vende qe nuk kam mundesi te shkoj me trup :engjell:

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#11183 ne: 12-12-2011, 14:32:21
E mire se falas e ke te fluturoj shpirti,nuk paguan gje te pakten per bileten

 • Postime: 12743

#11184 ne: 12-12-2011, 14:46:58
kjo asihereeee

 • Postime: 2173

#11185 ne: 12-12-2011, 15:10:08
ja perdredh koken po e beri :D

 • Postime: 12743

#11186 ne: 12-12-2011, 15:49:46
ketij i pres duret po i preku floket nanjeres LOL

 • Postime: 2173

#11187 ne: 12-12-2011, 19:05:10
me floket nuk kam pune :P

 • Postime: 12743

#11188 ne: 12-12-2011, 19:42:18
prandaj e thashe LOL

ky jo sepse i ka premtuar besnikeri te perjetshme mishelit LOL

 • Postime: 2568

#11189 ne: 12-12-2011, 20:08:43
sja ben zemra ksaj  :P

 • Postime: 12743

#11190 ne: 12-12-2011, 22:30:37
ketij sja ben tjeter gje LOL

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#11191 ne: 12-12-2011, 22:52:23
Vetem me mua tradheton :P

 • Postime: 266

#11192 ne: 12-12-2011, 23:25:57
Jo                  -nuk ja lejon etiketa morale.

 • Postime: 12743

#11193 ne: 13-12-2011, 03:33:52
absolutisht jo......nuk ka ate ideal dhe ate parim per marredheniet ne cift. :)

 • Postime: 2173

#11194 ne: 13-12-2011, 15:32:07
nuk e tepron :P

 • Postime: 12743

#11195 ne: 13-12-2011, 16:08:37
e thyen ne mes...

 • Postime: 12234

#11196 ne: 14-12-2011, 12:33:29
E ka lene ate s[port  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#11197 ne: 14-12-2011, 12:43:57
ate tjetren me mua... Poooooo  :D

 • Postime: 12234

#11198 ne: 14-12-2011, 12:44:41
....Kjo sma ben ate pune ku e di se ca beh4et  :D

 • Postime: 12743

#11199 ne: 14-12-2011, 14:44:46
joooo vetem kur ska ku shkon LOL

Temat e fundit