A tradheton anetari i mesiperm? - 453 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 169861

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 169861

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11300 ne: 02-03-2012, 12:29:36
Te ngjaj ty  :D

 • Postime: 12234

#11301 ne: 02-03-2012, 12:30:19
Jami te njejte sdime se cfare eshte tradhtia... :D

 • Postime: 12743

#11302 ne: 02-03-2012, 13:31:13
ky sdi me tradhetu ....LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#11303 ne: 08-03-2012, 19:43:01
ehe vec me mua nuk ja mban ama/ :P :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11304 ne: 08-03-2012, 20:38:56
Kur i del ndonjera me e mire sec ajo qe ka  :D

 • Postime: 1281

#11305 ne: 08-03-2012, 21:54:34
Kush e ka hall? :)

 • Postime: 12743

#11306 ne: 09-03-2012, 08:50:36
jo

 • Postime: 1281

#11307 ne: 09-03-2012, 11:14:08
M'pat dhene tjeter pershtypje,por jam ne studim e siper :P

 • Postime: 12743

#11308 ne: 09-03-2012, 11:27:40
jo

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#11309 ne: 09-03-2012, 11:36:53
jo :)

 • Postime: 12743

#11310 ne: 09-03-2012, 11:40:48
absolutisht jo

 • Postime: 2568

#11311 ne: 10-03-2012, 20:16:27
eshte besnike dreqi

 • Postime: 12743

#11312 ne: 12-03-2012, 10:26:31
Ky jo...sepse ende sia ka zene rrota bishtin...

 • Postime: 12234

#11313 ne: 12-03-2012, 10:40:52
Kjo vetem per 1 Prill... :D :D

 • Postime: 12743

#11314 ne: 12-03-2012, 10:41:24
ky vetem 1 here ne muaj me mua LOL

 • Postime: 12234

#11315 ne: 12-03-2012, 10:42:46
Kjo vetem gjate kampionatit Evropian..LOL

 • Postime: 12743

#11316 ne: 12-03-2012, 10:45:15
Ky vetem kur behet fjale per zocka nuk di te thote jo...LOL

 • Postime: 12234

#11317 ne: 12-03-2012, 10:46:39
Tradhton vetem  kur eshte koha mbi 25 grade...LOL

 • Postime: 12743

#11318 ne: 12-03-2012, 10:47:09
LOL ....ky vetem kur i del para ndonje zocke ben vrima ne mur LOL

 • Postime: 12234

#11319 ne: 12-03-2012, 10:47:47
Kte  po e lute shume ndoshta dhe i mbushet mendja..LOL

 • Postime: 12743

#11320 ne: 12-03-2012, 10:48:12
ky ska nevoje per lutje hic :P

 • Postime: 12234

#11321 ne: 12-03-2012, 10:49:05
Nuk tradhton bre nuk tradhton ,e vulos une   :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11322 ne: 12-03-2012, 10:50:30
Sy per sy :D

 • Postime: 12743

#11323 ne: 12-03-2012, 10:51:03
enderra....per qejf te xhanit LOL

 • Postime: 1281

#11324 ne: 15-03-2012, 12:30:41
E kujt i intereson? hmmmmm:

Temat e fundit