A tradheton anetari i mesiperm? - 457 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 179894

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 179894

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11400 ne: 18-05-2012, 13:37:08
Ever LOL
noooooo never..ever... :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11401 ne: 18-05-2012, 13:37:39
Kjo tradheto me gjithe shpi LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11402 ne: 18-05-2012, 13:38:21
jo mi, me gjith lagjen komplet ... :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11403 ne: 18-05-2012, 13:39:10
JO dhe po e thashe une i ve vulen LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11404 ne: 18-05-2012, 13:39:58
Kete e tradhetojne nuk tradheton pasionanta LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11405 ne: 18-05-2012, 13:40:50
 hmmmmm: hmmmmm: Kjo tradheton me te tere meshkujt e forumit LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11406 ne: 18-05-2012, 13:43:11
JO dhe po e thashe une i ve vulen LOL
hahahaah :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11407 ne: 18-05-2012, 13:43:55
Kjo tradheto me lezet jo kaq hashiqare sa une LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11408 ne: 18-05-2012, 13:44:38
po ondrre se na bone lomsh...thuji me emra te pakte qe te kuptojme me ke e ke

Ondrra i lu fene ...dhe une i them Te lumte pusi  :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11409 ne: 18-05-2012, 13:48:55

 Ah, ta dish ti se si eshte endrra... :engjell:

Jo. perq

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11410 ne: 18-05-2012, 13:52:18
E di si eshte.... ;)

je yll goce

po tradheton si dreqi LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11411 ne: 18-05-2012, 13:56:22
Po s'rri dot mi pa flirt LOL

Kjo tradheto vetem me i dal ndonje trup muskuloz me sy jeshil..LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11412 ne: 18-05-2012, 13:58:11
se gjete me pelqejne zeshkanet...keta te shplaret sme pelqejne LOL

qe kshu ate syjeshilin merre dhe tradheto vete sa te dush

tradhetare e damkosur eshte :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11413 ne: 18-05-2012, 14:09:20
ncuk se ja pres. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11414 ne: 18-05-2012, 14:10:20
Ky po me ke ti dali pari..hic terezi per te zgjedh ska... :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11415 ne: 18-05-2012, 14:11:07
genjeshtare.  dmth tradheton. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11416 ne: 18-05-2012, 14:11:43
Po tradheton si heret.... :D

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#11417 ne: 18-05-2012, 14:24:30
Ncuk hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11418 ne: 18-05-2012, 15:06:14
Pjo :P

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#11419 ne: 22-05-2012, 21:46:38
Ka shume mundesi qe .. jo. :)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11420 ne: 22-05-2012, 21:48:38
Jo.

Mos thoni jo per mua se vetem veshtirsite me stimulojne ne jete..LOL LOL

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#11421 ne: 22-05-2012, 21:49:19
PO. vete iu kru.  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#11422 ne: 22-05-2012, 21:50:29
Ehe  :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11423 ne: 22-05-2012, 21:51:20
JO edhe kjo  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11424 ne: 23-05-2012, 11:29:57
snuk

Temat e fundit