A tradheton anetari i mesiperm? - 457 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 169242

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 169242

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#11400 ne: 18-05-2012, 13:37:08
Ever LOL
noooooo never..ever... :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11401 ne: 18-05-2012, 13:37:39
Kjo tradheto me gjithe shpi LOL

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#11402 ne: 18-05-2012, 13:38:21
jo mi, me gjith lagjen komplet ... :P

 • Postime: 12743

#11403 ne: 18-05-2012, 13:39:10
JO dhe po e thashe une i ve vulen LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11404 ne: 18-05-2012, 13:39:58
Kete e tradhetojne nuk tradheton pasionanta LOL

 • Postime: 12743

#11405 ne: 18-05-2012, 13:40:50
 hmmmmm: hmmmmm: Kjo tradheton me te tere meshkujt e forumit LOL

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#11406 ne: 18-05-2012, 13:43:11
JO dhe po e thashe une i ve vulen LOL
hahahaah :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11407 ne: 18-05-2012, 13:43:55
Kjo tradheto me lezet jo kaq hashiqare sa une LOL

 • Postime: 12743

#11408 ne: 18-05-2012, 13:44:38
po ondrre se na bone lomsh...thuji me emra te pakte qe te kuptojme me ke e ke

Ondrra i lu fene ...dhe une i them Te lumte pusi  :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11409 ne: 18-05-2012, 13:48:55

 Ah, ta dish ti se si eshte endrra... :engjell:

Jo. perq

 • Postime: 12743

#11410 ne: 18-05-2012, 13:52:18
E di si eshte.... ;)

je yll goce

po tradheton si dreqi LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11411 ne: 18-05-2012, 13:56:22
Po s'rri dot mi pa flirt LOL

Kjo tradheto vetem me i dal ndonje trup muskuloz me sy jeshil..LOL

 • Postime: 12743

#11412 ne: 18-05-2012, 13:58:11
se gjete me pelqejne zeshkanet...keta te shplaret sme pelqejne LOL

qe kshu ate syjeshilin merre dhe tradheto vete sa te dush

tradhetare e damkosur eshte :P

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#11413 ne: 18-05-2012, 14:09:20
ncuk se ja pres. LOL

 • Postime: 12743

#11414 ne: 18-05-2012, 14:10:20
Ky po me ke ti dali pari..hic terezi per te zgjedh ska... :P

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#11415 ne: 18-05-2012, 14:11:07
genjeshtare.  dmth tradheton. LOL

 • Postime: 12743

#11416 ne: 18-05-2012, 14:11:43
Po tradheton si heret.... :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#11417 ne: 18-05-2012, 14:24:30
Ncuk hmmmmm:

 • Postime: 12743

#11418 ne: 18-05-2012, 15:06:14
Pjo :P

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#11419 ne: 22-05-2012, 21:46:38
Ka shume mundesi qe .. jo. :)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11420 ne: 22-05-2012, 21:48:38
Jo.

Mos thoni jo per mua se vetem veshtirsite me stimulojne ne jete..LOL LOL

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#11421 ne: 22-05-2012, 21:49:19
PO. vete iu kru.  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11422 ne: 22-05-2012, 21:50:29
Ehe  :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11423 ne: 22-05-2012, 21:51:20
JO edhe kjo  :D

 • Postime: 12743

#11424 ne: 23-05-2012, 11:29:57
snuk

Temat e fundit