A tradheton anetari i mesiperm? - 458 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 191204

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 191204

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11425 ne: 23-05-2012, 21:43:48
kjo e keput dhe atje se fut. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11426 ne: 23-05-2012, 22:43:22
ky vetem me mu sdo LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11427 ne: 24-05-2012, 15:19:07
kjo vetem me mua do. LOL LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11428 ne: 24-05-2012, 15:19:46
Ncuk. Djale ideal eshte LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11429 ne: 24-05-2012, 15:20:38
Ihhhhh   :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11430 ne: 24-05-2012, 15:23:28
Ky edhe me plaka tradheton LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11431 ne: 24-05-2012, 15:24:05
kjo vetem me lefterin nuk me tradheton. LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11432 ne: 24-05-2012, 15:24:08
Kjo e ka  shprehi  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11433 ne: 24-05-2012, 15:24:51
edhe kjo. LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11434 ne: 24-05-2012, 15:25:56
hahahaha...E ka lene ate sport... :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11435 ne: 24-05-2012, 15:26:29
me pret mua qe ta fillojme, ne te dy kunder zockave. LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11436 ne: 24-05-2012, 15:27:14
Jo kunder,jemi pro sa me shume aq me mire  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11437 ne: 24-05-2012, 15:28:16
[po mire mo shoku kunder qe per mire jo per keq. :P qe shprehje figurative se une do jem mbi psh. :P LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11438 ne: 24-05-2012, 15:29:22
Une nuk zgjedh pozicione...LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11439 ne: 24-05-2012, 15:33:42
kjo vetem me lefterin nuk me tradheton. LOL

Ik ore kush po flet LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11440 ne: 24-05-2012, 15:34:20
As kjo kurr sme ka tradhtuar  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11441 ne: 24-05-2012, 15:34:28
pse moj me tradheton me lefterin ti? :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11442 ne: 24-05-2012, 15:38:26
Pse vetem me lefterin? Me te gjithe te tradhetoj.  :-[  :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11443 ne: 24-05-2012, 15:39:50
E hallall bre se sme tradhton ku e di se ca behet  :D :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11444 ne: 24-05-2012, 15:40:18
ncuk :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11445 ne: 24-05-2012, 15:40:56
Ka deshire por mjetet sjane  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11446 ne: 24-05-2012, 15:41:37
ka deshire po sfunksionon. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11447 ne: 24-05-2012, 15:53:16
jo sepse eshte besnik to me....LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11448 ne: 24-05-2012, 15:53:32
Si besohet  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11449 ne: 24-05-2012, 15:58:57
jo se e merr lumi pastaj

Temat e fundit