A tradheton anetari i mesiperm? - 460 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 180178

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 180178

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11475 ne: 09-06-2012, 13:42:10
Mbase  :D

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11476 ne: 09-06-2012, 14:09:40
Ehe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11477 ne: 09-06-2012, 23:42:42
uf mo

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11478 ne: 14-06-2012, 16:09:24
Ska shanc  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11479 ne: 14-06-2012, 16:10:07
vetem me llafe

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11480 ne: 14-06-2012, 16:10:26
Ncuq  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11481 ne: 14-06-2012, 16:10:56
ehe shume, pak , sa per vete   :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11482 ne: 14-06-2012, 16:10:57
Cdo sekond  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11483 ne: 14-06-2012, 16:11:12
do donte po sja var kush

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11484 ne: 14-06-2012, 16:12:50
Edhe pse ndonjehere sdon prape e ben ehste e varur...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11485 ne: 14-06-2012, 16:13:38
ky vetem ne endrra  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11486 ne: 14-06-2012, 16:16:04
Vetem nese e ka sezonin  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11487 ne: 14-06-2012, 16:25:12
ky do donte por se le gruja ke shpija se ia ka vu litarin sa per te pa jo per te prek

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11488 ne: 14-06-2012, 16:27:53
E ben vetem gjat nates se diten sja mban  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11489 ne: 14-06-2012, 16:28:07
LOL

Eh,te lumte mishel nxirrja bojen bojaxhijve LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11490 ne: 14-06-2012, 16:28:38
Eshte me nam dhe kjo  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11491 ne: 14-06-2012, 16:30:51
Me marsh pleshtat ore hajvan LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11492 ne: 14-06-2012, 16:32:00
Ani  :D :D


Eshte ende minorene e sja ka filluar punes,pas do viteve do behet e famshme....LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11493 ne: 14-06-2012, 16:32:58
ky bo si ekspert....po sdi as breket e veta me rrotullu  :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11494 ne: 14-06-2012, 16:33:37
Ik ore edepsez se ti e ke ne gjak tradhetine, e ke te trashiguar me breza te tera LOL LOL

Misheli jo...sma do mendja. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11495 ne: 14-06-2012, 16:34:22
Thashe une kjo e vogla po mesohet nga ajo e madhja...LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11496 ne: 14-06-2012, 16:34:43
e ka si teori...se per praktik sja thote hic  :P

e kisha per lefton

ondrra jo se osht goce e nershme deri ne detaj

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11497 ne: 14-06-2012, 16:35:39
Thuaj ka qene ashtu deri sa te takoi ty...LOL


Edhte e forte ne kete pune... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11498 ne: 14-06-2012, 16:36:24
Ky ska takat

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#11499 ne: 14-06-2012, 16:37:26
Kush thot po ju thaftë goja... :perqafim

Temat e fundit