A tradheton anetari i mesiperm? - 461 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 191235

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 191235

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11500 ne: 14-06-2012, 16:38:02
LOL LOL

Mishelll boll se vdiqa e bera ne breke sot LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11501 ne: 14-06-2012, 16:38:22
Si dihet  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11502 ne: 14-06-2012, 16:38:29
LOL ...mos vej duret ne zjarr o parlote ,se une si vej per vete

parlota mos e dhonte zoti  :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11503 ne: 14-06-2012, 16:39:17
Hap e mbyll syte  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11504 ne: 14-06-2012, 16:44:21
ky po te kishte mundesi dhe mjete namin do bente...po i ka mbet me bo nani

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11505 ne: 14-06-2012, 16:45:30
hahahaha...E pasedon nje arsenal te tere per ate pune...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11506 ne: 14-06-2012, 16:52:57
cnuq jo...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#11507 ne: 27-06-2012, 14:48:49
 Jojo:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11508 ne: 27-06-2012, 14:49:10
Do donte sa vete jeten...po ska

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11509 ne: 27-06-2012, 14:53:56
sa here qe ti jepet rasti :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11510 ne: 27-06-2012, 15:12:33
JO

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11511 ne: 29-06-2012, 16:16:20
Ncuk  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11512 ne: 29-06-2012, 16:17:06
As ky LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11513 ne: 29-06-2012, 16:18:16
Kesaj si zihet bese... :D :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11514 ne: 29-06-2012, 16:19:20
LOL ky,jo mazallah.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11515 ne: 29-06-2012, 16:20:14
Here pas here  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11516 ne: 29-06-2012, 16:21:13
Sa here t'i doje bytha e zeze LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11517 ne: 29-06-2012, 16:21:39
Vetem nese eksitohet.... :D :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11518 ne: 29-06-2012, 16:23:03
Ça ti dali para LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11519 ne: 29-06-2012, 16:23:42
Se pari ben perzgjedhjen.... :D :D :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11520 ne: 29-06-2012, 16:24:40
Nuk pyet ça feje eshte  LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#11521 ne: 29-06-2012, 16:25:35
Eshte besnike si qeni....LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11522 ne: 29-06-2012, 16:32:54
.po sia dhe ka gjasa te te perdhunoj  :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11523 ne: 02-07-2012, 00:34:11
nuk e ka zanat :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11524 ne: 02-07-2012, 09:10:09
as ky , edhe pse ndonjehere e ben per Hobby

Temat e fundit