A tradheton anetari i mesiperm? - 462 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 191582

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 191582

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11525 ne: 02-07-2012, 10:58:22
Rralle e permalle :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11526 ne: 02-07-2012, 11:04:51
Vetem me mua LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11527 ne: 02-07-2012, 11:14:13
Mos e perhape LOL

Me mua :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11528 ne: 02-07-2012, 11:15:03
as me ate jo

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11529 ne: 02-07-2012, 11:15:45
E mire, te dy tradhetojme vetem per njeri-tjetrin LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11530 ne: 02-07-2012, 11:16:16
kjo tradheton ate me ate dhe pastaj me kete se ai nuk do me kete......uffffff sa lemsh

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11531 ne: 02-07-2012, 11:16:26
Ju siper e keni mendime te keqija LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11532 ne: 02-07-2012, 11:17:11
kurse ky poshte akoma me te keqija

te felliqura

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11533 ne: 02-07-2012, 11:18:09
Kjo tradheton vetem kshu rastesisht :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11534 ne: 02-07-2012, 11:18:57
kjo vetem kur i them une qe ja vle e bo...ndryshe tutet

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11535 ne: 02-07-2012, 11:19:39
 :D eh, ja vle kijameti LOL

Kjo jo.

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11536 ne: 02-07-2012, 11:20:52
Kjo ende eshte ne dyshim :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11537 ne: 02-07-2012, 11:21:41
ky pa dyshime

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11538 ne: 02-07-2012, 11:21:54
Kur te heqi dyshimin do e tradhetoj gruan me mua LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11539 ne: 02-07-2012, 11:25:39
Kush t'ka genjyer LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11540 ne: 02-07-2012, 11:29:11
Ky vetem kur martohet

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11541 ne: 02-07-2012, 11:31:09
Kjo jo se i duket sikur po e shef burri kur tradheton LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11542 ne: 02-07-2012, 11:32:01
 ^o)

kjo tradheton vetem me burrin tim ...e di LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11543 ne: 02-07-2012, 11:32:41
LOL LOL

Po dhe pike

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11544 ne: 02-07-2012, 11:32:59
Jo se i mungon arsenali

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11545 ne: 02-07-2012, 11:33:13
Une sja njof surratin mi akoma LOL

Do ma prezantosh? LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11546 ne: 02-07-2012, 11:33:56
Te dergoj tani ne mes.priv LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11547 ne: 02-07-2012, 11:34:18
ky vetem ne virtual

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#11548 ne: 02-07-2012, 11:35:58
Kjo sme tradhton jo :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#11549 ne: 02-07-2012, 11:38:27
As ky mua LOL

Temat e fundit