A tradheton anetari i mesiperm? - 480 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170008

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170008

 • Postime: 2173

#11975 ne: 26-11-2013, 13:15:12
Grensi nuk tradheton se ia kepus koken :P
..cilen koke moj? :S

 • Postime: 12743

#11976 ne: 26-11-2013, 14:03:55
te dyjaaaa

 • Postime: 2173

#11977 ne: 26-11-2013, 23:22:52
une thashe se vetem kete siper :P

 • Postime: 12234

#11978 ne: 16-12-2013, 10:40:26
Se di ky ate zanat  :D :D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#11979 ne: 16-12-2013, 15:47:02
vetem me fjale

 • Postime: 12743

#11980 ne: 16-12-2013, 16:22:01
ncuq

 • Postime: 2173

#11981 ne: 17-12-2013, 23:00:57
pse te them se po? :P

 • Postime: 12743

#11982 ne: 17-12-2013, 23:14:34
Eeee???,

Jo se ia kpus hallatet

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#11983 ne: 17-12-2013, 23:18:43
joooo

 • Postime: 2173

#11984 ne: 17-12-2013, 23:19:17
se kam provu akoma :S

 • Postime: 12743

#11985 ne: 17-12-2013, 23:19:49
 hmmmmm:

Te bej cte doje

 • Postime: 2173

#11986 ne: 17-12-2013, 23:23:11
sot ndoshta.. :P

 • Postime: 12743

#11987 ne: 17-12-2013, 23:23:40
Jo

Temat e fundit