A tradheton anetari i mesiperm? - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 175125

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 175125

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#575 ne: 30-08-2007, 12:19:33
As kesaj si dihet mund ta pret vetem momentin :D

#576 ne: 30-08-2007, 12:42:09
Ky tradheton me Vehten   :D

#577 ne: 30-08-2007, 12:47:22
kjo jo :D

#578 ne: 30-08-2007, 12:47:43
une po tradhetoj :D

#579 ne: 30-08-2007, 13:13:16
e padiskutueshme  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#580 ne: 30-08-2007, 13:57:22
Nuk guxon kjoo :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 30-08-2007, 14:15:29
ky guxon shpesh  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#582 ne: 30-08-2007, 14:34:01
Si lepur tradheton kjoo :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 30-08-2007, 14:35:01
çdo mengjes :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#584 ne: 30-08-2007, 14:36:31
Cdo sekon d

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 30-08-2007, 14:39:59
ky ne kete moment po tradhton  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#586 ne: 30-08-2007, 14:42:36
Edhe kjo po ashtu :D

#587 ne: 30-08-2007, 15:21:56
nuk ka suc ky me e bo ate proces...dmth tradhetine

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 30-08-2007, 16:21:22
Kjo gjuhetarja :P, me falni gjuetarja mbeti se tradhetuari. :d

#589 ne: 30-08-2007, 16:27:48
eshte qejf mi goce. kjo tradheton kur iken burri. hahaha

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 30-08-2007, 17:06:41
kjo tradhton edhe kur s'ka ike burri :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 30-08-2007, 17:07:31
Sot ka vendosur te beje pushim. :D :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 30-08-2007, 19:44:38
e gjete...ky po shihet

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#593 ne: 30-08-2007, 19:45:31
Kjo 7 ditet e javes. :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 30-08-2007, 21:06:59
ky disa ore ne dit jo shum

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#595 ne: 30-08-2007, 21:09:09
Cami nuk tradheton eshte djali mire :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#596 ne: 30-08-2007, 21:31:53
kjo siper me ngjan ne engjull nuk besoj te tradhetoj kjo

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#597 ne: 30-08-2007, 22:26:59
Ska mundesi. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 30-08-2007, 23:36:39
Ky tradheton sa me nje zocke, me tjetren. E ka ne gjak s'ka faj. Megjithate e duam shume se nje Lefter kemi dhe e kemi SHUME XHAN. :-* perq

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#599 ne: 31-08-2007, 00:04:32
Kjo eshte tradhtarja e pare ne liste,edhe e kam nja nga ato ,,yje,, te pazevendesueshmet e lagjes. ;)

 :-*

Temat e fundit