A tradheton anetari i mesiperm? - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170033

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 170033

 • Postime: 4261

#600 ne: 31-08-2007, 01:10:45
S'din :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 31-08-2007, 06:50:12
Pete-pete. :P Iiii petanjozi. :d lol

 • Postime: 4261

#602 ne: 31-08-2007, 16:01:35
Tradhetare e klasit A eshte kjoo :D

#603 ne: 31-08-2007, 16:11:55
patjeter qe jo! :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 31-08-2007, 16:39:19
Me kete gjuhe qe ka, te fut nen dhe, jo vetem qe te tradheton. :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#605 ne: 31-08-2007, 16:41:10
njëherë ne mengjes e një here ne darke. :D

Ne dreke bën pushim. :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 31-08-2007, 16:42:23
njëherë ne mendgjes e një here ne darke. :D

Ne dreke bën pushim. :P

Normale qe bej pushim ne dreke une se atehere vetem ha. Ne dreke haj e haj shume une, e kam vaktin e vetem te dites qe s'e bej asnjehere SKIP. lol :D

#607 ne: 31-08-2007, 16:45:31
komento antarin jo komentin eleganca. ke harru me thene per sterion mendimin.  :D  kjo patjeter. E padiskutueshme

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 31-08-2007, 16:46:26
Kjo te ben rrush e kumbulla. ;) LOL

#609 ne: 31-08-2007, 16:53:21
tradheton me te gjitha shqisat.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 31-08-2007, 16:54:05
Tradheton ne cdo parameter kohe. ;)  :-[

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#611 ne: 31-08-2007, 16:54:08
kjo nuk rri dot pa tradhetuar  :P

#612 ne: 31-08-2007, 16:54:41
ky tradheton me mua LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 31-08-2007, 16:54:59
Ky Sterio i shkreti mbeti tere diten ne krevat me te njejten femer, e do shume te miren, s'e tradheton asnje cike. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 31-08-2007, 16:55:58
Apapapapapaa moj Capkene, sa s'durohesh dot ti, paskemi postuar ne te njejtin moment ne. Capkenja mund te jete keshtu capkenke por ama s'eshte aspak tradhetare, e do me mish, gjak, shpirt e buze :P amoren. ;)

 :perqafim

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 31-08-2007, 16:57:32
Kur mbetem pa gje kam  gomen rezerve Capkenen. LOL LOL


Kjo i luan fene tradhetise. :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 31-08-2007, 16:58:29
Kur mbetem pa gjë kam  gomen rezerve Capkenen. LOL LOL


Kjo i luan fenë tradhetise. :P

WOW Gome rezerve e paske Capin ti ore. Degjove c'te tha moj?! LOL

Ky e luan krevatin, dmth tradheton qe cke me te! :D

#617 ne: 31-08-2007, 17:00:50
Sterio ruhu se mos te cpohet dhe goma e mbete pa gjo fare...

pse e fsheh qe tradheton me mua ahhaa LOL

Kjo lart nuk ben gje :)

#618 ne: 31-08-2007, 17:02:45
kjo tradhetine e ha me buke dhe e shoqeron me vere te bardhe.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 31-08-2007, 17:04:43
Kjo eshte nje tinzare qe s'ka shoqe. :D

#620 ne: 31-08-2007, 17:09:56
kjo e papame!

 • Postime: 12234

#621 ne: 31-08-2007, 17:44:15
Uhuuuuuuuuuu..Kjo  ja nxjerr ujin. :D

#622 ne: 31-08-2007, 17:54:59
ky i qit te zite e ullirit

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 31-08-2007, 20:18:24
Kjo dite e nate, nate e dite!  :-[

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 31-08-2007, 21:21:17
kjo siper... nana e tradhtise osht :P

Temat e fundit