A tradheton anetari i mesiperm? - 28 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 169240

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 169240

 • Postime: 4261

#675 ne: 05-09-2007, 22:25:59
Prush te ben :D

#676 ne: 05-09-2007, 23:02:42
jo nuk e ben ky  :D

 • Postime: 2173

#677 ne: 05-09-2007, 23:08:42
26 ore :P

#678 ne: 05-09-2007, 23:09:58
cuno ti kandilin me mban mua qe dike dhe oret..kujdes se do digjesh :D

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 05-09-2007, 23:12:05
Per kete cupen siper do hapim nje forum te ri! :D

#680 ne: 05-09-2007, 23:14:53
per tradheti thua ti...aahahhaha hape hape mire do besh :)

qeni qe leh nuk te ha Syrgjyn dhe puna ime keshtu eshte :)

 • Postime: 12234

#681 ne: 05-09-2007, 23:19:20
Ne cdo rast. :D

 • Postime: 4261

#682 ne: 05-09-2007, 23:23:25
Nquq ...ska mundesi :D

#683 ne: 05-09-2007, 23:23:52
ama ty sta kaloj :)
#
he tradhetuam ne atehere qe u takuam bashke LOL LOL

per lefto kjo


Charlie ti nuk be gje :)

 • Postime: 4261

#684 ne: 05-09-2007, 23:25:29
Kjo te djeg :D

#685 ne: 05-09-2007, 23:30:32
me nxoreet namin kot..me mire te dal syri se nami....

dhe me mua kjo pune me ka gjetur

 • Postime: 4261

#686 ne: 05-09-2007, 23:37:32
Prush fare te ben kjoo :D

#687 ne: 05-09-2007, 23:41:00
po jo si puna jote qull :D qe nuk tradheton :D

 • Postime: 4261

#688 ne: 05-09-2007, 23:42:25
Haha jo ti e ben qull fare kur tradheton :D

#689 ne: 05-09-2007, 23:47:57
desha me thene qe je cun i  urte dhe nuk ben nga keto gjera

se ke idene cfare ndjesie eshte ndenje sublime kur tradheton :D

 • Postime: 4261

#690 ne: 05-09-2007, 23:53:11
Hahah....e kam perjetuar kete gje me pare se ty :D

#691 ne: 05-09-2007, 23:54:26
burri qe eshte burre vetem nje here tradheton..gruaja me shume :D

 • Postime: 4261

#692 ne: 05-09-2007, 23:55:42
Gruaja qe eshte gru nuk tradheton fare po e pret burrin ne shtepi ...:D

#693 ne: 05-09-2007, 23:56:46
po ne shtepi jam une kam kycur dhe deren me cels:D

 • Postime: 4261

#694 ne: 05-09-2007, 23:58:42
Nuk te ze bese fare :P :D

#695 ne: 06-09-2007, 00:00:22
epo skam nga te flas ne oren 12 te nates LOL LOL

ky tradheton si jegvu ne Bagdat

 • Postime: 4261

#696 ne: 06-09-2007, 00:01:49
Me lesho WebCam qe te te shof me sy se prap nuk te ze bese :D

#697 ne: 06-09-2007, 00:11:59
ca do re ?

une mezi kam nje cope msn ene atje kam a skam 5 robe komplet ky dashka dhe web cam prandaj nuk e ble une se fillojne kerkesat pastaj :)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 06-09-2007, 00:25:38
jo nuk tradheton (e kemi si shpirt )

 • Postime: 2173

#699 ne: 06-09-2007, 00:30:16
PJO(me duket) hmmmmm:

Temat e fundit