A tradheton anetari i mesiperm? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 179889

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 179889

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#675 ne: 05-09-2007, 22:25:59
Prush te ben :D

#676 ne: 05-09-2007, 23:02:42
jo nuk e ben ky  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#677 ne: 05-09-2007, 23:08:42
26 ore :P

#678 ne: 05-09-2007, 23:09:58
cuno ti kandilin me mban mua qe dike dhe oret..kujdes se do digjesh :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 05-09-2007, 23:12:05
Per kete cupen siper do hapim nje forum te ri! :D

#680 ne: 05-09-2007, 23:14:53
per tradheti thua ti...aahahhaha hape hape mire do besh :)

qeni qe leh nuk te ha Syrgjyn dhe puna ime keshtu eshte :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#681 ne: 05-09-2007, 23:19:20
Ne cdo rast. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#682 ne: 05-09-2007, 23:23:25
Nquq ...ska mundesi :D

#683 ne: 05-09-2007, 23:23:52
ama ty sta kaloj :)
#
he tradhetuam ne atehere qe u takuam bashke LOL LOL

per lefto kjo


Charlie ti nuk be gje :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#684 ne: 05-09-2007, 23:25:29
Kjo te djeg :D

#685 ne: 05-09-2007, 23:30:32
me nxoreet namin kot..me mire te dal syri se nami....

dhe me mua kjo pune me ka gjetur

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#686 ne: 05-09-2007, 23:37:32
Prush fare te ben kjoo :D

#687 ne: 05-09-2007, 23:41:00
po jo si puna jote qull :D qe nuk tradheton :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#688 ne: 05-09-2007, 23:42:25
Haha jo ti e ben qull fare kur tradheton :D

#689 ne: 05-09-2007, 23:47:57
desha me thene qe je cun i  urte dhe nuk ben nga keto gjera

se ke idene cfare ndjesie eshte ndenje sublime kur tradheton :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#690 ne: 05-09-2007, 23:53:11
Hahah....e kam perjetuar kete gje me pare se ty :D

#691 ne: 05-09-2007, 23:54:26
burri qe eshte burre vetem nje here tradheton..gruaja me shume :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#692 ne: 05-09-2007, 23:55:42
Gruaja qe eshte gru nuk tradheton fare po e pret burrin ne shtepi ...:D

#693 ne: 05-09-2007, 23:56:46
po ne shtepi jam une kam kycur dhe deren me cels:D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#694 ne: 05-09-2007, 23:58:42
Nuk te ze bese fare :P :D

#695 ne: 06-09-2007, 00:00:22
epo skam nga te flas ne oren 12 te nates LOL LOL

ky tradheton si jegvu ne Bagdat

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#696 ne: 06-09-2007, 00:01:49
Me lesho WebCam qe te te shof me sy se prap nuk te ze bese :D

#697 ne: 06-09-2007, 00:11:59
ca do re ?

une mezi kam nje cope msn ene atje kam a skam 5 robe komplet ky dashka dhe web cam prandaj nuk e ble une se fillojne kerkesat pastaj :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 06-09-2007, 00:25:38
jo nuk tradheton (e kemi si shpirt )

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#699 ne: 06-09-2007, 00:30:16
PJO(me duket) hmmmmm:

Temat e fundit