A tradheton anetari i mesiperm? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 175126

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 175126

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 06-09-2007, 00:34:45
;)


Ky me siper ....hmmm prit te mendohem dhe ca muaj :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 06-09-2007, 07:14:34
Kjo tradheton nen dhe mbi carcafe. I duhet t'i laje perdite te shkretat ne lavanteri. LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#702 ne: 06-09-2007, 09:53:05
As kjo nuk e le keq joo :D

#703 ne: 06-09-2007, 11:02:58
ky e perpin me gjithe lecka

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#704 ne: 06-09-2007, 11:45:37
Kjo ka qejt shum po nuk guxon :D

#705 ne: 06-09-2007, 12:26:14
ky guxon por ska mundesira.

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#706 ne: 06-09-2007, 14:19:12
Asnjehere nuk e kam vene ne dyshim qe e ben... :P

#707 ne: 06-09-2007, 14:24:36
kujtohu se edhe e ke vene! :D  ky e kumbar tradhetine!

#708 ne: 06-09-2007, 14:26:01
me paska humb folja. e ka kumbar dmth ;)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 06-09-2007, 14:52:51
Tradhetia i eshte kthyer ne nje opsesion kesaj. LOL LOL  :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#710 ne: 06-09-2007, 16:12:33
ve duart ne zjarr per deri ne keto momente,me tutje nuk di gje hmmmmm:

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 06-09-2007, 18:26:50
Ky i riu duket keshtu cun i urte (ndonjehere) por tradheton si i ka qejfi. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#712 ne: 06-09-2007, 21:00:33
Yyyyhyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyy.. ..Sa ta don shpirti. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 06-09-2007, 21:13:06
Me gjithe derrasa e i teri brenda. LOL

#714 ne: 06-09-2007, 22:09:47
Patjeter qe po  :D :DPS: Sterio thuhet Obsesion zakonisht!!! Tradhetia te ben mire per shendetin si dhe per parandalimin e kariesit.... :D :D :D :D :D :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#715 ne: 06-09-2007, 22:16:50
cdo minute,ka raste edhe cdo ore :D

#716 ne: 06-09-2007, 22:20:23
Po jo more Grens se nuk jam aq e papame...nejse


Ky sigurisht, kur i del para pse jo ne fund te fundit... :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#717 ne: 06-09-2007, 22:23:01
me ke ngatrru me ndonje tjeter , :S,me vjen shume keq :-[

#718 ne: 06-09-2007, 22:31:54
Tradheton dhe perhumbet per me teper... :D :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#719 ne: 06-09-2007, 22:33:16
vetem po me beri vaki me ty,se nuk ma merr mendja jo se mund te tradhetoj ndonjehere :-[

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 07-09-2007, 18:00:50
Ky tradheton vetem me ato Sali-dasheset. :D Hihihiiii

#721 ne: 07-09-2007, 18:10:08
dmth me mua jo se une Nanoiste  :P


kjo edhe ne gjume tradheton!!!!!  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#722 ne: 07-09-2007, 18:44:04
Nuk guxon :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#723 ne: 07-09-2007, 18:44:04
vetem mos ju dhente rasti :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 07-09-2007, 19:09:29
Ketij i eshte dhene rasti te pakten 3 here me 3 gra dhe te trija i ka tradhetuar nja 300 here secilen. :D

Temat e fundit