A tradheton anetari i mesiperm? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 179802

A tradheton anetari i mesiperm?

· 11988 · 179802

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#725 ne: 07-09-2007, 19:12:52
kjo vetem po nuk ju dha mundesia me e vogel qe ekziston ne bote :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#726 ne: 07-09-2007, 19:14:14
Ky edhe po pati mundesi nuk din ta shfrytezoj :D

#727 ne: 07-09-2007, 20:00:26
aspak ekspert ne tradheti

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#728 ne: 07-09-2007, 20:05:03
aspak ekspert ne tradheti
pse nuk e merr ti besh nje kurs 1 javor? hmmmmm:(gjynah) :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#729 ne: 07-09-2007, 20:11:14
Vetem ne Nanon tradheton. :D

#730 ne: 07-09-2007, 20:51:53
me ke te mundet.... :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#731 ne: 07-09-2007, 22:39:29
pa dallim :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 07-09-2007, 22:41:15
Me dallim, i ndan Demokratet nga Socialistet. ;) LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#733 ne: 07-09-2007, 22:42:31
Kjo nuk shikon parti fare. :D

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#734 ne: 08-09-2007, 02:54:23
ky siper pi meshojka me bomba me sahat atyne qe e trashtojne :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#735 ne: 08-09-2007, 10:20:16
Ky nuk me ha mendja qe tradheton se qenka i ri pa prevoje :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#736 ne: 08-09-2007, 11:03:36
Ky nuk di :P LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#737 ne: 08-09-2007, 11:09:34
Jo smundet kjo :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#738 ne: 08-09-2007, 12:04:06
Hahah..prej kujt do te qellohem mi ...:D nuk ia kam friken askujt :PKjo nuk e di ende a po a joo ...po si po shihet edhe kjo nuk po e lëka keq joo :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 08-09-2007, 15:25:21
Ky eshte i vogel por punen e ben te madhe. Pune e Tradhetise dmth. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#740 ne: 08-09-2007, 18:31:17
Kjo hic nuk e bon te madhe,vetem tradheton. :D :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#741 ne: 08-09-2007, 19:15:02
Vallai kjo e rrezikshme qenka ...ne dysh po e dajka tradhetin :D

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#742 ne: 09-09-2007, 02:37:12
ky siper e tradhton milanin por femrat spo ma merr mendja :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 09-09-2007, 06:16:52
Nuk i dihet, nuk i dihet se eshte ende i ri dhe i pakapshem. Doren ne zjarr s'e ve ama. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#744 ne: 09-09-2007, 11:32:46
Jooo :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 09-09-2007, 14:30:40
koh paskpas kohe kur zihet ngusht jo shum her

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#746 ne: 09-09-2007, 15:44:09
Ska teori. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#747 ne: 09-09-2007, 15:48:45
E kam te ndezur 24 ore ne dite. :D


kjo lart vetem kur e lut njeri si shume tradheton. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#748 ne: 09-09-2007, 15:58:46
Nuk lke une gje mangu jooo. :D


Tradheton tradheton kjo. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#749 ne: 09-09-2007, 16:11:59
Haha ky nuk po guxoka me te tradhetoj :D

Temat e fundit