Anetaret e preferuar! - 3 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetaret e preferuar!

Anetaret e preferuar!

· 61 · 6969

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#50 ne: 05-04-2013, 20:00:01
se mos harroj...dhe ti pasion je ne te preferuarit e mi...te kisha fut aty tek ETJ :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#51 ne: 05-04-2013, 20:30:55
Se ve ne dyshim Mishel :D edhe duket :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#52 ne: 05-04-2013, 23:24:06
Se ve ne dyshim Mishel :D edhe duket :(
:perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#53 ne: 05-04-2013, 23:48:18
Baby :)
Anabela ,por tashme ka ardh ne boten prinderore :) e s'vjen me. :)
Miss
Dreamm
Nensy
Qv

Kryesisht,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kto 4 te parat qe ke permend ti, edhe ty kuptohet, Melody po ashtu :perqafim :perqafim

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#54 ne: 05-04-2013, 23:59:02
Kto 4 te parat qe ke permend ti, edhe ty kuptohet, Melody po ashtu :perqafim :perqafim
Ate e kam ne listen e fb une :D

Ndoshta kam harruar shume,por ajo eshte e shtrenjte :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#55 ne: 06-04-2013, 00:01:29
Shyqyr qe ke fb ti ^o)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#56 ne: 10-04-2013, 16:44:14
njera eshte dhe ska te dyte pas saj, te treta e tutje ka plot.  :) :P

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 10-04-2013, 17:08:48
Jane pake por te sakt! =)... i kam si 2 perla te rralle ne shoqerin time,Babygirl,Pasion & mos ta harroji edhe Nensy. ^_^

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#58 ne: 13-12-2013, 15:15:53
njera eshte dhe ska te dyte pas saj, te treta e tutje ka plot.  :) :P

po ku me le more ....si ta beri zemra te largoheshe nga 1 pa 2 LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#59 ne: 13-12-2013, 15:20:09
Mishel.Shej Pasion..kisha dhe Solin po iku  :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#60 ne: 13-12-2013, 15:27:44
une i kam te tere dhe asnje....:P

Temat e fundit