Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 66182

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

ne: 30-07-2007, 21:19:34
Hajde, le të shohim ku shkon zemër-gjeresia, imagjinata, fantazia, dëshira dhe dashuria juaj në lidhje me anetaret dhe nëse do të mundeshit c'fare do tu dhuronit njëri-tjetrin ne momentin qe shkruani repliken...?!

Atëherë c'fare do t'i dhuronit anetarit paraprak dhe pse?! Sa here qe permendni dhuraten tuaj, thoni edhe PSE-ne, ju lutem. Eja 'te luajme' bashke. Faleminderit dhe Have Fun!!!

:puth  :perqafim Eleganca.


Ndreqa titullin per qartesi.
« Editimi i fundit: 03-06-2008, 16:36:20 nga Syrgjyn »

 • Postime: 12234

#1 ne: 30-07-2007, 21:21:29
Kesaj   me posht i kisha dhuru nje  puthje ne balle.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 30-07-2007, 21:29:38
Leftit i dhuroj nje karafil te kuq sepse dua t'ja jape zockes qe do te takoje sonte. ;)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 30-07-2007, 21:34:56
nje perqafim me te dy duart  :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 30-07-2007, 22:04:13
Une kesaj i dhuroj 2  :perqafim  :perqafim dhe nje tufe me trendafila te bardha (sic eshte vete) - lulet e mia me te preferuara, keto. ;)


 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 31-07-2007, 18:22:11
 perq

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 31-07-2007, 18:24:08
Anetares se meposhtme do t'i dhuroj nje... foto. :)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 31-07-2007, 18:27:15
po  :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 31-07-2007, 18:30:59
po  :)


Hmmm, do I know you?! Kush eshte ne foto ne kete avatarin tend te ri?!

 • Postime: 12234

#9 ne: 31-07-2007, 18:36:57
Anetares me posht i dhuroj nje puthje direkte. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 31-07-2007, 18:39:30
Anetares me poshtë i dhuroj një puthje direkte. :D

Rrofsh, rrofsh faleminderit.

Nejse, me duhet te dal tani. Ju mbush me Pllaqe-Plluqe. :puth :puth :puth :-* :-* :-* :puth :puth :puth

 • Postime: 12234

#11 ne: 01-08-2007, 17:39:15
Anetares   me posht i dhoruj nje lul,ndersa asaj anonimes hala me posht nje shpulle. :D

 • Postime: 4261

#12 ne: 01-08-2007, 19:15:19
Anetarit me  posht i dhuroj nje  plumb ne  ball :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 02-08-2007, 00:01:07
Ketij i dhuroj dy plumba, por jo te dyja ne balle se me vjen keq per ballin. Nje ne balle, tjetrin ku te doje ai, po e le te zgjedhi. ;)

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 02-08-2007, 07:44:13
Me zuri belaja, po eshte fshatarke do ti jap nje te puthur mu ne faqe dhe 1 kile kastraveca pa lek, po eshte cun, do  ti jap nje çok kokes qe ti behet gunga qe mos kete monedhe qe tja ule.

#15 ne: 02-08-2007, 11:13:41
Fshatarke jam e shkuar fshatrkes LOL

sdu kastraveca ah ca dua une LOL


Kush do vij pas meje ka nje nate ne nje hotel me 5 yje..ama vetem !

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 02-08-2007, 11:38:40
ok,pa problem ! :D

#17 ne: 02-08-2007, 11:39:33
Po mu Metallika cdo me dhurosh :D

#18 ne: 02-08-2007, 12:52:34
ahaah flm Altruist..une atij poshte meje i dhuroj nje urim "Shendet "

 • Postime: 12234

#19 ne: 02-08-2007, 14:10:41
Ksaj posht do ja dhuroj  shpulle.(ku te doje ajo  :D)

#20 ne: 02-08-2007, 14:24:46
Mu re do me rrafesh ti...ua ky LOL

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 02-08-2007, 19:08:20
E paske perzier me Metalliken tash  hmmmmm:
 S'ka gje te dhuroj nje tufe trendafila shumengjyreshe E atij LEFTERIT Nje boks te majme  :D

 • Postime: 12234

#22 ne: 04-08-2007, 17:39:04
Une kesaj nje dore kamxhik. :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 04-08-2007, 17:46:57
Ty te kisha be sallate :D

 • Postime: 12234

#24 ne: 04-08-2007, 17:50:53
Prej meje veten sallata ruse behet e mire. :DUne kesaj i kisha dhuru nji shkelje me makine. :D

Temat e fundit