Anetarit te Meparshem i Dhuroj... - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 66377

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1125 ne: 11-04-2009, 18:31:38
Nje steke me cigare.... :D :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 11-04-2009, 18:34:36
mos mi kujto moj se e di si jam ... jam gati ta nis prape

kesaj 1 fundjave ne bregdet me ke ti doje qejfi

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1127 ne: 11-04-2009, 18:37:14
Nje fundjave te deti me mua... :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1128 ne: 11-04-2009, 19:29:55
Nje fundjave te deti me mua... :D

dhe me mua... :D :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1129 ne: 11-04-2009, 19:34:51
Nje dite ne brigjet e Spanjes me ndonjeren... :D :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1130 ne: 11-04-2009, 19:47:30
^^^ Amin, kurse ty ne detin a Japonise, me ndonjerin...

 :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1131 ne: 11-04-2009, 19:50:51
Obobobob me mire rri ketu ku jam :D

Ty nje hedhje me parashute... :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1132 ne: 11-04-2009, 19:55:23
Obobobob me mire rri ketu ku jam :D

Ty nje hedhje me parashute... :D

hopa, si thua ti ti tregoj disa foto nga hellja e fundit ?  :D

ty nje pistolete .9 mm per vetembrtoje...ashtu sikur a ka lala.. :D
ne fakt une e kam nje cike me te madhe... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 11-04-2009, 20:03:12
1 tomson  :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1134 ne: 11-04-2009, 20:14:11
1 tomson  :D

matter fact... :D ;)
s'esht tompson, por me i mire. M4  :D qe shef edhe perdrejt mureve, naten, dite, nen uje, etj etj

kurse ty nje vize per ne Koren e Veriut... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 11-04-2009, 20:18:02
M4 e mbajta per vete  ... tomson ty  :P

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1136 ne: 11-04-2009, 20:26:12
flmd, ty te dhuroj kete qytetin qe gjindem tani..

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1137 ne: 11-04-2009, 20:31:32
flm po shume per mua me pelqen ketu ku jam

ketij i dhuroj 1 muaj pushime nga veriu deri ne jug te Shqiperise

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1138 ne: 11-04-2009, 20:32:56
Amin

ty te dhuroj te plotsohen deshirat...

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 11-04-2009, 20:37:11
flm inshallah

e ty te dhuroj te ralizohen ato qe ke ne mendje

 • Postime: 12234

#1140 ne: 11-04-2009, 20:40:20
Do i dhuroja nje  qengj  te hell...LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1141 ne: 11-04-2009, 20:41:53
ketij do i dhuroja bishtin e qengjit LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 11-04-2009, 20:46:44
nje ftese diku nga muaji tjeter..surprize :D :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1143 ne: 11-04-2009, 20:48:24
wow me pelqejne surprizat

Dreamm i dhuroj ta gjeje sa me shpejt ate gjene qe po kerkon  ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 11-04-2009, 20:56:34
wow me pelqejne surprizat

Dreamm i dhuroj ta gjeje sa me shpejt ate gjene qe po kerkon  ;)

ooo thnxxx..Ftesa ishte pikerisht per ate.. :P..


ahh kesaj sdo i dhuroja gje mom...do e nisja direkt per ktu te me ndihmonte icik ne kuzhine...pres ca miq... :D

ika njerez..kalofshi gezueshem.. :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1145 ne: 11-04-2009, 21:09:24
po te kisha afer me gjithe qejf e qaj ate pune  ;)

kalofsh mire Dreamm  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1146 ne: 11-04-2009, 22:08:48
Nje tas te madh me akullore.... :D
Dhe ca :lule

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1147 ne: 11-04-2009, 22:15:04
nje dreke neser me mua ne DR

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1148 ne: 11-04-2009, 22:17:28
Zemren... :D :perqafim

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1149 ne: 11-04-2009, 23:20:34
banane :D

Temat e fundit