×
Hyrja
Profili

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 65495

 • Postime: 525

#3475 ne: 11-04-2012, 16:18:59
Kesaj enderrimtares nuk di ca ti jap.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3476 ne: 11-04-2012, 16:20:23
Thpejto thuje LOL

 • Postime: 525

#3477 ne: 11-04-2012, 16:21:44
Nuk e di pra.
Ne fakt ty do te kisha qef te beja nji loje si tek ai filmi "The Game" me Michael Douglass.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3478 ne: 11-04-2012, 16:22:56
Ja ma pershkruaj pak filmin se sme kujtohet LOL

 • Postime: 12234

#3479 ne: 11-04-2012, 16:24:47
Nje kallash  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3480 ne: 11-04-2012, 16:25:29
Lizen e kopshtit zoologjik LOL

 • Postime: 12234

#3481 ne: 11-04-2012, 16:26:07
Nje iriq... :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3482 ne: 11-04-2012, 16:27:01
Nje kaktus LOL

 • Postime: 12234

#3483 ne: 11-04-2012, 16:28:01
Nje bub... :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#3484 ne: 11-04-2012, 16:41:16
2 dite  leje me pa tironen  :D

 • Postime: 12743

#3485 ne: 11-04-2012, 16:45:21
ketij do i dhuroja cti donte zemra

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3486 ne: 11-04-2012, 17:06:46
Nje super udhetim neper bote per qejf  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3487 ne: 11-04-2012, 21:36:54
...te shoqeronte Mishel :D :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#3488 ne: 11-04-2012, 21:37:57
ti plotesohet deshira...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3489 ne: 11-04-2012, 21:38:21
Nje  :perqafim

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#3490 ne: 11-04-2012, 22:07:54
 :trendafili

 • Postime: 266

#3491 ne: 11-04-2012, 22:08:57

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3492 ne: 11-04-2012, 22:09:16
nje kitare akustike

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#3493 ne: 11-04-2012, 22:09:52

 • Postime: 266

#3494 ne: 11-04-2012, 22:11:06
Shej  :perqafim  e kam ,dhe kengen tjeter do e bej me akustike per ty ;)

 • Postime: 266

#3495 ne: 11-04-2012, 22:13:25
 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3496 ne: 11-04-2012, 22:14:12
Shej  :perqafim  e kam ,dhe kengen tjeter do e bej me akustike per ty ;)

 :engjell: :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3497 ne: 11-04-2012, 22:15:15
Nje avatar te ri se na bere me zemer me ate :D :P Kingut

 Summer-it e shej  nje :perqafim e nje kiss ne faqe :P

 • Postime: 525

#3498 ne: 11-04-2012, 22:15:55
Kesaj Shej, i dhuroj nji bilete tek ky veni: Indoor Skydiving Tricks 1 (Ul zerin se ka shume zhurme video, por zeri eshte real sikur te jesh aty)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3499 ne: 11-04-2012, 22:20:33
Kesaj Shej, i dhuroj nji bilete tek ky veni: Indoor Skydiving Tricks 1 (Ul zerin se ka shume zhurme video, por zeri eshte real sikur te jesh aty)

hahahaa love it  :engjell:

erion do te dhuroja 1 te hudhme pa lek me ato litaret e ke parasysh nga urat e larta dhe litari elastik qe te terheq lart disa here

Temat e fundit