×
Hyrja
Profili

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

Anetarit te Meparshem i Dhuroj...

· 4181 · 65490

 • Postime: 525

#3500 ne: 11-04-2012, 22:23:17
hahahaa love it  :engjell:

erion do te dhuroja 1 te hudhme pa lek me ato litaret e ke parasysh nga urat e larta dhe litari elastik qe te terheq lart disa here

Ate e kam frike, vetem po me shtyve ti se nuk hidhem dot vet.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3501 ne: 11-04-2012, 22:28:35
Ate e kam frike, vetem po me shtyve ti se nuk hidhem dot vet.

une e kam provu ne Turqi, me shtyne ne momentin e fundit se sma mbajti hahaa...ishte fun dhe pse te dridhen leqet e kembeve LOL

 • Postime: 525

#3502 ne: 11-04-2012, 22:29:30
Hera e pare eshte e dhime gjithmon. Duhet nji shtytje.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3503 ne: 11-04-2012, 22:30:05
me se bej, sma mba

 • Postime: 525

#3504 ne: 11-04-2012, 22:32:58
Po

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3505 ne: 11-04-2012, 22:34:13
Per bungee jumping po flisni??

thnx spo me vinte ne mendje per qamet

keto sportet ekstreme i kam pas fiksim, tani aha ka ngordh nervi

 • Postime: 525

#3506 ne: 11-04-2012, 22:37:28
Nervi nuk ngordh asnjehere ti Shej.

Po ti summer i ke frike keto? Ajo indoor sky diving psh eshte adiktive si puna e droges.
75 dollare per 5 minuta paguj un.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3507 ne: 11-04-2012, 22:40:33
hahahaaaa  :)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#3508 ne: 12-04-2012, 10:59:13
Ti parlote mashkull a femer je?

Femër jam mos qofsha :D

Për Erion

 • Postime: 12234

#3509 ne: 12-04-2012, 11:08:44
Si dhuroj gje se jam bere koprac keto dite  :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#3510 ne: 12-04-2012, 11:13:14
 :-* për inat kopracisë..

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3511 ne: 13-04-2012, 18:33:15
A big perq

 • Postime: 12234

#3512 ne: 14-04-2012, 12:06:57
Te dyjave siper... :-* :-* :-*.......... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3513 ne: 14-04-2012, 20:24:54
Zemren komplet :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#3514 ne: 14-04-2012, 20:28:14
Asigjo se nuk ka mo zemer  :S

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3515 ne: 14-04-2012, 20:36:02
Asigjo se nuk ka mo zemer  :S

hahahahah....me dhuro zemer pra, meqe skam  :P LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#3516 ne: 14-04-2012, 20:40:26
hahahahah....me dhuro zemer pra, meqe skam  :P LOL

Nuk dhurohet kaq shpejt zemra po nuk u beme njehere per nje birre  :D  :D  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3517 ne: 15-04-2012, 00:54:58
Mbaje mbaje se dhe ti nje ke, sa per veten tende :P :P

 • Postime: 266

#3518 ne: 15-04-2012, 10:35:02
Nje vend ne kemb tek zemra ime. :perqafim    (ulur ska) :S

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3519 ne: 15-04-2012, 20:51:43
Lere se qenka plot, nuk e perballoj dot gjithe ate rremuje :P :P

 • Postime: 12743

#3520 ne: 16-04-2012, 07:59:10
nje lepirese me shije banane

 • Postime: 12234

#3521 ne: 16-04-2012, 09:58:42
Nje akullore  :D

 • Postime: 12743

#3522 ne: 16-04-2012, 10:49:46
nje comange qe te ngasi dhente

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#3523 ne: 16-04-2012, 10:56:05
Nje mrekulli dhe me pas nje gezim  :)

 • Postime: 12743

#3524 ne: 16-04-2012, 11:02:02
 :S sikur......

Ketij dike qe ta doje e respektoj per ate qe eshte

Temat e fundit